Як приготувати малинове варення в мікрохвильовці?

малинове варення в мікрохвильовці Кулінарія

Традиційний кулінарний рецепт малинового варення можна трохи вдосконалити і приготувати його в мікрохвильовці. Для цього навіть не потрібно бути чудо-кухарем. Таким же способом готується варення з , полуниці, агрусу, яблук, черешні і т.п. Цей рецепт малинового варення часто використовують не тільки на зиму, але і коли потрібно по-швидкому зробити що-небудь солодке до чаю або начинку для пирога.

Скориставшись цим простим і доступним рецептом, можна навіть взимку готувати малинове варення із замороженої ягоди. Здається, що протерта з цукровим піском малина — найшвидший спосіб заготівлі на зиму, але це варення робиться, на мій погляд, ще швидше. Всі знають про користь варення з малини при застуді, грипі, але при вагітності вживати цю ягоду потрібно в дуже помірних дозах, тому що вона підвищує артеріальний тиск , краще віддати перевагу чорній смородині.

Інгредієнти для малинового варення :

  • малина свіжа — 500 г;
  • сік половинки лимона;
  • цукор -пісок — 250-300 г.

Рецепт малинового варення :

  1. Ягоди перебираємо
  2. Викладаємо в посуд для СВЧ.
  3. Поливаємо соком лимона, посипаємо цукром. Перемішуємо.
  4. Розміщуємо ємність з варенням (кришкою не накривати) в звичайну мікрохвильову піч на 15-17 хвилин і доводимо до готовності при 100 % рівні потужності.
  5. Під час готування перемішуємо один раз.

Якщо варення заготовлюється на зиму, то відразу ж гарячим перекладаємо його в чисті простерилізовані банку і закриваємо щільною або закручуємо металевою кришкою.

При використанні мороженої ягоди її не слід попередньо розморожувати, досить просто потримати в мікрохвильовці на 3-4 хвилини довше.

Оцініть статтю