Як потішити себе кохану?

Як потішити себе кохану? Відпочинок

Незалежно від того, наскільки у вас напружений графік, заміжня ви або знаходитесь у романтичних стосунках, іноді необхідно приділяти час собі коханій. Це важливо і потрібно робити в будь-якому віці і на будь-якому життєвому етапі. Пропонуємо кілька порад, які підкажуть, як себе потішити, зняти нервову напругу та підняти настрій, коли ви чимось засмучені.

І нехай весь світ зачекає …

Провівши опитування серед своїх пацієнток, американські психологи з’ясували, що тільки 18% жінок у віці від 25 до 65 років присвячують собі час один або два рази на тиждень. Всі інші настільки завантажені роботою, дітьми, домашніми справами та іншими побутовими проблемами, що навіть похід у перукарню або манікюрний салон сприймають, як свято. Це в корені неправильно. Щоб бути спокійною, здоровою, усміхненою і, врешті-решт, красивою, потрібно хоча б інколи робити те, що вам подобається без оглядання навіть на найближчих людей.

Читайте також: Як весело відсвяткувати свій день народження?

Отже, якщо ви вирішили себе потішити, значить для цього потрібно знайти час. Виділіть у своєму тижневому графіку важливих справ місце для пустощів, так само, як для спортзалу або ділового обіду.

Вийдіть в люди

Немає такого правила, яке б дозволяло ходити в кіно, художню галерею або на вечерю тільки в певні дні, і тільки в компанії. Якщо ви хочете кудись піти або щось зробити – не відмовляйте собі. Сходіть у свій улюблений винний бар, новий модний ресторан або в кіно. Такі самостійні походи набагато цікавіші, ніж домашні посиденьки, до того ж вони дозволяють відчути себе більш незалежною.

Подаруйте собі трохи любові

Хто з жінок не хоче себе потішити? Якщо вам подобаються SPA-процедури або ви полюбляєте поніжитися в гарячій ванні після важкого дня, прийміть за правило робити це регулярно. Таким чином, у вас з’явиться привід з нетерпінням очікувати цієї приємної події, яка зніме нервову напругу і подарує вам трохи любові. Навіть теплий плед з келихом вина або гарною книгою, вимкненим телефоном і захованим ноутбуком може стати однією з форм щасливого проведення часу. Просто робіть все, що дозволить вам добре і комфортно себе почувати.

Читайте також: Місця треба знати: 7 найкращих кафе Парижа

Спробуйте щось новеньке

Набагато легше пробувати щось нове в компанії або зі своїм коханим чоловіком. А ось сольні пригоди – це щось інше і більш складне. Щоб побалувати себе, ми не пропонуємо стрибнути з парашутом або випробувати себе на найвищих американських гірках (якщо ви самі не хочете). Мова йде про те, що ви завжди хотіли зробити, але з певних причин так і не зробили. Це може бути вивчення нової мови, освоєння якогось виду спорту або вступ на курси водіння. Нові цікаві заняття – це відмінний спосіб приємно і з користю провести час на свій розсуд.

Оцініть статтю