Як підняти настрій, коли ви засмучені?

Як підняти настрій Корисні поради

Усім давно відомо, що жінки більш емоційні, ніж чоловіки, тому частіше схильні до нападів меланхолії. Коли наступного разу вас візьмуть сумні думки, спробуйте повернути собі позитивні емоції і посмішку, використовуючи ці п’ять джерел гарного настрою, які завжди знаходяться поруч.

Позитивні емоції, які завжди під рукою

Набридло сумувати? Хочете позбутися депресії, але не знаєте як? Ми вам допоможемо. Ось, декілька порад досвідчених психологів, які підкажуть, як підняти настрій та повернути собі позитивні емоції.

1. Сонячне світло

Наукою доведено, що сонце – це найдієвіше джерело гарного настрою. Його промені підвищують рівень серотоніну, який допомагає викликати позитивні емоції. Вийдіть на вулицю хоча б на 15 хвилин, звільніться від поганих думок і насолодіться теплим сонячним світлом. Але не забудьте про сонцезахисний крем!

2. Улюблена музика

Увімкніть ваші улюблені хіти, які перенесуть вас у світ позитиву, і почніть підспівувати улюбленим виконавцям. Вчені стверджують, що неможливо страждати від депресії, коли активно задіяна верхня частина легенів. Заховайте подалі сумну, агресивну або тривожну музику і поставте найоптимістичніший збірник, який у вас є. Насолоджуйтесь піснями і отримуйте задоволення від життя.

3. Заспокійливий запах

Щоб прогнати нудьгу, спробуйте використати ароматерапію. Соєві свічки чи дифузор з запахом цитрусових або лаванди допоможуть наповнити навколишній простір ароматом спокою. Закрийте очі, зробіть кілька глибоких вдихів і постарайтеся розслабитися, щоб зняти напругу і позбавитися від дурних думок.

ароматерапія

4. Приємний смак

Іноді, щоб підняти собі настрій, потрібно просто насолодитися чимось смачненьким. Але це не повинно призвести до повного знищення вашої дієти, тому уникайте занадто солодких десертів і напоїв. Нехай це будуть фрукти або чай з малиною. Високий вміст жирних кислот у волоських горіхах також допомагає позбавитися від депресії.

5. Фотографії

Фотографії родини або друзів – це відмінні джерела позитивних емоцій. Яка жінка зможе залишитися байдужою, побачивши фотокартку усміхненого малюка? У кожної з нас завжди є кілька знімків, які гарантовано можуть поліпшити душевний стан. Збережіть їх в телефоні, повісьте на стіну або тримайте в легкодоступному місці, щоб в складні моменти життя можна було скористатися їх допомогою. До речі, це не обов’язково повинні бути люди. Ваш собака, бігаючий з капцем в зубах, теж може викликати посмішку. Не має значення, що буде зображено на фотографіях, головне, щоб вони робили вас щасливою.

Оцініть статтю