Як і за що лаяти підлеглих? 6 шкідливих порад

Як і за що лаяти підлеглих? 6 шкідливих порад Це цікаво

Рідкісний керівник буває повністю задоволений своїми підлеглими. Тому іноді доводиться робити стягнення, карати і навіть лаяти. Але існують певні межі, переступивши які, начальник може налаштувати проти себе всіх співробітників.

Ось ряд шкідливих порад, яким не потрібно слідувати, навіть якщо вони отримані від шанованих людей, яким ви довіряєте і на яких рівняєтесь, піднімаючись по кар’єрних сходах.

Порада 1

У критичній ситуації слід звинуватити весь колектив без винятку, навіть якщо реальними винуватцями є лише кілька людей. Краще один раз накричати на всіх, ніж «витирати соплі» кожному.

Порада 2

У компанію прийшов новий співробітник? Заваліть його роботою по максимуму, щоб зітхнути спокійно не міг. А якщо він щось зробить неправильно, насваріть його так, щоб запам’ятав цей день на все життя.

Порада 3

Хтось дуже сумлінно виконує свої обов’язки? Підкиньте йому ще роботи. Перестав справлятися, не встигає? Що ж, це його проблеми, ніхто не обіцяв, що буде легко. А ось на покарання він безумовно заслуговує.

Порада 4

Іноді трапляється так, що підлеглий з багаторічним досвідом роботи починає все псувати. Викликати до себе? Поговорити по душах? Зрозуміти причини, що призвели до халатного ставлення до завдання? Навіщо? Необхідно вилаяти його, та жорсткіше, і бажано в присутності всього колективу. Звичайно, існує ризик того, що він звільниться, і ви втратите цінного працівника. Але ж є перспективний випускник, який без проблем його замінить. Чи не так?

Бос не в настрої

Порада 5

Намагайтеся частіше вживати ненормативну лексику! Деякі люди просто не розуміють нормальних слів і пояснень. Тому їм потрібно все розтлумачувати дещо по-іншому.

Порада 6

Свої обіцянки і зобов’язання перед співробітниками виконувати не обов’язково. Керівник не повинен нічого нікому пояснювати. Він взагалі нікому нічого не винен. А якщо когось не влаштовує такий розклад, скористайтеся попередньою порадою. Тоді ні в кого не виникатиме зайвих питань.

Взагалі лаяти свій колектив потрібно постійно, щоб краще працювали, а ось від похвали слід відмовитися. Будучи керівником, застосовуйте тільки метод батога, пряники розслаблюють підлеглих.

Оцініть статтю