Як бюджетно провести свою відпустку?

Як бюджетно провести свою відпустку? Відпочинок

Перше, що важливо враховувати при плануванні свого відпочинку — не біжіть за дешевизною, не варто економити на всьому підряд. Інакше замість довгоочікуваного релаксу ви отримаєте печію, роздратування і гіркі спогади. Приміряйте на себе п’ять простих і доступних ідей, як яскраво провести свою відпустку в умовах кризи.

Збираєтеся у відпустку, але ваші особисті фінанси категорично заперечують проти цього? Без паніки! Існують сотні різних видів відпочинку, а не тільки стандартний пляжний відпочинок на популярних до кризи напрямках. Придивіться до описаних нижче варіантів бюджетного відпочинку.

Сходіть в похід

З ночівлею в наметах, з їжею, приготованою на вогнищі, зі стоянкою на березі прекрасного, чистого озера. Природа у нас казково багата на такі чудово красиві місця. Якщо зібратися в похід великою, дружною компанією, то вартість такого відпочинку буде мінімальна, а приємних вражень отримаєте по максимуму.

Читайте також: Шрі-Ланка: мінуси і плюси!

Фото-туризм

Соціальні мережі міцно увійшли в наше життя, багатьох людей звідти навіть за вуха не витягнути. Знайдіть цікаві для Вас місця і збирайтеся в дорогу. Зробіть і після поїздки викладіть в мережу незабутньо красиві фотознімки, на заздрість своїм друзям і колегам, що два тижні пролежали тюленями на пляжі. Така поїздка за ціною обійдеться дешевше заморських курортів і буде в рази цікавіша.

Фестиваль.

Зараз проводиться багато найрізноманітніших фестивалів (історичних, музичних і т.п.). Виберіть ті, що вам до душі, і вирушайте туди без нічого. Це хороша можливість глибше зануритися в цікаву для вас тему і поспілкуватися з однодумцями, з людьми, які гаряче захоплені своєю справою.

Корисний відпочинок.

«Ефективність» — це слово вже всіх нас «дістало», настільки часто воно звучить в офісі і в ділових соціальних мережах. Але все ж віддамо йому данину. Любіть вчитися і розвиватися? Тоді виберіть тренінг чи семінар, що проходить в найближчі вихідні в іншому місті, і відразу ж купите туди квитки. Так ви і знання отримаєте, і добре проведете час серед людей, які, як і ви, люблять працювати над собою. Заведете нові знайомства, огляньте нове місто, і буде потім до кого в гості приїхати.

Читайте також: Чого не слід робити в Японії

Зовсім немає грошей і можливості виїхати?

Тоді влаштуйте собі супер-насичену прогулянку і фото-полювання по своєму місту. Візьміть фотоапарат і відчуйте себе цікавим туристом-гостем у своєму рідному місті. Це зможе вирвати вас з повсякденності, не вимагатиме грошей і вийде маса фотографій, щоб викладати їх в мережу ще пару місяців.

Оцініть статтю