Яблука в карамелі – покроковий рецепт

Яблука в карамелі Кулінарія

Існують кулінарні шедеври, які є дивовижним поєднанням вишуканого смаку і простоти. Ось один з них! Щоб здивувати своїх дітей або гостей, скористайтеся цим оригінальним рецептом та приготуйте усмішливі яблука в карамелі, які будуть нагадувати маленьких вампірчіків.

Як власноруч зробити яблука в карамелі?

За допомогою всього декількох надрізів, шматочків зефіру і карамелі ваші яблука дуже швидко оголять свої білі і смачні ікла.

1. Підготуйте фрукти

Для приготування оригінальних яблук в карамелі обирайте тверді сорти фруктів з кислинкою, які найкраще будуть поєднуватися із солодкою карамеллю. Ретельно їх вимийте і переконайтеся, що на шкірці не залишилося ніякого сміття і пилу. Повідривайте хвостики і увіткніть на їх місце льодяникові палички, простромлюючи кожний фрукт приблизно на половину.

льодяникові палички в яблуках

2. Приготуйте карамель

Можна зробити карамель самостійно, але щоб заощадити час, краще купити її в магазині і розтопити в мікрохвильовій печі. Робіть, як хочете, але, в будь-якому випадку, рідка карамель повинна бути в ємності, яка по ширині і глибині підійде для занурювання яблук.

карамель

3. Занурте яблука в карамель

Занурте кожне яблуко в розплавлену карамель (намагайтеся занурити їх якомога глибше) і поставте на пергаментний папір або картонні формочки для випічки. Якщо необхідно, скористайтеся ложкою для рівномірного покриття. Після того, як ви обмажете солодким шаром всі фрукти, помістіть їх на годину в холодильник. Нехай карамель застигне.

занурювання яблук в карамель

4. Виріжте роти

Як тільки солодке покриття застигне, візьміть тонкий гострий ніж і зробіть на фруктах клиновидні надрізи під гострим кутом, щоб відокремити шматочки яблук і отримати подобу злегка відкритих ротів.

вирізаємо ротики

5. Зробіть зуби

Для імітації зубастих ротів, вам знадобляться зефір і ножиці. Розріжте зефір навпіл по горизонталі, а потім на окремі шматочки. У вас повинні вийти формочки, що нагадують передні зуби. Тепер примірте на себе роль зубника, і, за допомогою ножиць, надайте іншим шматочках зефіру форму іклів.

робимо зуби

6. Зробіть яблука в карамелі усмішливими

Щоб вставити зефірні зуби в імпровізований рот скористайтеся карамеллю, яка залишилася на яблучних зрізах. Якщо такий варіант кріплення не спрацює, змастіть торець кожного зуба карамеллю і прикріпіть до кожного з фруктів, злегка натиснувши.

яблука в карамелі з усмішкою

7. Подавайте до столу

Перед тим як подати яблука в карамелі можна на льодяникові палички пов’язати святкові стрічки, підкласти під страву серветки чи кольоровий папір або привнести реалістичності в свій кулінарний шедевр: розплавити червону цукерку і додати солодкої бутафорської крові на кінчики іклів. Фантазуйте. Смачного!

Оцініть статтю