Топ місць на Землі, де вам не будуть раді

місця на Землі, не вам не будуть раді Відпочинок

Подорожі – мрія кожного. Що може бути краще? Здавалося б, ідеально розпланованій поїздці ніщо не перешкода. І у вас таке почуття, що тут напрошується АЛЕ? Так! Ми підготували топ місць, де вам не радітимуть.

Філіппіни

Філіппіни

Подорожуючи полярними маршрутами цієї острівної держави, ви навряд чи натрапите на неприємності. Але відомі неблагополучні райони острова, де не люблять туристів і намагаються їх пограбувати, навіть покалічити. Траплялося, що іногороднім відвідувачам кафе підсипали в їжу снодійне. Потім забирали цінні речі та викидали бідолах десь на задвірках. Також є величезна можливість стати свідком природних катаклізмів: повеней або землетрусів. Тому ретельно плануйте місце та час вашої подорожі до сонячної, але небезпечної країни.

Читайте також: Як забезпечити особисту безпеку під час самостійних подорожей?

Гаїті

Гаїті

Здавалося б, що поганого може статися в республіці, розташованій поряд з Атлантичним океаном та Карибським морем? Але в цьому полягає основна проблема. Не виключений шанс потрапити у стихійне лихо. Через багаторазові землетруси та катаклізми багато гаїтянців залишилися без даху над головою, тому в країні процвітає кримінал, спалахи холери, демонстрації та мітинги розлючених жителів. Це не вписується в словосполучення «відпочинок мрії».

Нідерланди

Нідерланди

Подорожуючи цією країною, ви можете сповна відчути недружність місцевих жителів. Вас можуть сприйняти як наркомана. Ні, зовнішній вигляд чи інші аспекти тут ні до чого. Просто в Нідерландах офіційно дозволено курити канабіс. Тому сотні тисяч любителів чарівної трави щороку їдуть до країни і часом завдають багато клопоту владі. Деякі маленькі містечка та села запровадили обмеження на туристів. Буквально кілька років тому в Нідерландах набув чинності закон про часткове припинення продажів канабісу в кафе-магазинах. Суперечки щодо правильності його прийняття ведуться досі.

Японія

Японія

«Країна сонця, що сходить» щорічно тягне мільйони туристів, незважаючи на аварію на АЕС Фукусіма-1 2011 року. Японці дуже нейтрально ставляться до мандрівників. Виняток – власники татуювань. Якщо у вас тату на видному місці, то забудьте про громадські лазні та басейни. Якщо пощастить, і вас туди все ж таки пустять, — ви неодмінно налякаєте десяток-другий японців, які побіжать клопотати, щоб вас скоріше вигнали. Більше того, деякі готелі відмовляються навіть селити туристів із татуюваннями! А все тому, що в Японії тату асоціюються з мафією, або якудзою. Навіть якщо ви не японський бандит, будьте готові до несподіваних неприємностей та косих поглядів до вашого малюнку на тілі.

Гоа, Індія

Гоа

Райські пляжі та теплі хвилі – мрія кожного любителя повалятися на піску або в тіні дерев спекотним днем. Але варто побоюватися, адже корінне населення не завжди привітне з туристами. Краще не ходити поодинці в темний час доби, тому що можете натрапити на нетверезих мешканців. А навіщо вам такі неприємності? Також слід уважно переходити дорогу (а краще взагалі не ходіть без потреби), адже Гоа несерйозно ставляться до правил дорожнього руху. Важливо не досліджувати дикі пляжі, адже там живе багато бездомних тварин, вагома частина яких хворіє на сказ і всілякі інфекції.

Читайте також: Пам’ятки Львова, які необхідно обов’язково відвідати

Панама, Колумбія

Панама

Екзотичні місця неодмінно користуються популярністю серед любителів екстріму та тропіків. Але є небезпека забрести в непрохідні джунглі, де на вас чекають не тільки «недружні» тварини та рослини, а й можливість зустріти бандитів та наркоторговців.

Зміїний острів, Бразилія

Зміїний острів

Бразилія – рай для туриста: карнавали, пляжі, нестримні танці. І місцеві жителі раді тимчасовим постояльцям. Єдині, хто на вас не чекає, — змії. У Бразилії знаходиться цілий острів, де мешкає близько 4 тисяч різних гадів. Часто необізнані туристи лізуть туди і одержують по всій програмі від господарів острова. Якими б сміливими ви не були, краще оминати це місце стороною. Цікавій Варварі, як кажуть…

Оцініть статтю