Таймшер – плюси і мінуси власного курорту

Таймшер – плюси і мінуси власного курорту Відпочинок

Таймшер – це курортна нерухомість у будь-якій точці земної кулі, що має кількох власників, кожен з яких отримує право користуватися нею кілька тижнів один раз на рік. Звучить непогано, але чи варто купувати таймшер? Ми розповімо про плюси і мінуси подібних придбань, а ви самі вирішите, чи підходить вам такий варіант сімейного відпочинку.

Можна більше не замислюватися, де провести відпустку!

Таймшери вже досить довгий час є одними з найбільш широко обговорюваних об’єктів нерухомості. Деякі люди вважають, що це афера. Інші кажуть, що купуючи таймшер, вони більше ніколи не будуть турбуватися про проведення відпустки. Хоча більшість угод із продажу таймшеров є законними, існує кілька моментів, які потрібно враховувати під час ухвалення рішення інвестувати свої гроші.

Читайте також: Як потішити себе кохану?

Плюси

Найбільш очевидною перевагою таймшеру є отримання гарантованого місця для відпочинку на все життя. Тому можна раз і назавжди попрощатися з постійним зростанням цін на дорогих курортах. Але, крім цього, є й інші плюси:

  • Ви платите тільки за ті тижні, коли користуєтеся таймшером.
  • Якщо в цьому році у вас інші плани, і ви не зможете скористатися своєю нерухомістю, її можна здати в оренду і отримати прибуток.
  • Існують цікаві програми з обміну таймшерами. Коли ви захочете відпочити на новому місці, просто обміняйтесь тижнями відпочинку з іншими власниками подібних апартаментів, яким теж набридло бачити одні й ті ж самі пейзажі, і отримайте масу нових незабутніх вражень.
  • Таймшер чудово підходить для великих сімей. Тут можна почуватися як вдома. Зазвичай він схожий на розкішну квартиру, а не на маленьку кімнату в готелі, оскільки включає в себе кілька спалень, кухню і вітальню.

Мінуси

На жаль, як і в усьому, мінуси тут теж є. Тому перед тим, як вкладати гроші в таймшер, рекомендуємо уважно з ними ознайомитися:

  • Якщо ви є власником таймшеру, вам доведеться робити щорічні внески за обслуговування вашої нерухомості, платити податки і оплачувати ще інші рахунки. Зазвичай, сума таких зборів збільшується на 4% кожного року, що іноді може бути дорожче, ніж тижневий відпочинок в непоганому готелі.
  • Вам буде дуже важко обмінятися своїми тижнями відпочинку з іншими власниками таймшерів, якщо ви не подбаєте про це заздалегідь і не погодите безліч нюансів.

Читайте також: 6 найкращих міст світу для подорожей з дітьми

  • Якщо вам більше не потрібен власний таймшер, ви насилу зможете його продати і відбити вкладення. Швидше за все, ви втратите частину своїх грошей.
  • Зазвичай, вартість таймшеру починається від 10.000$. Для багатьох сімей це величезні кошти, а якщо сюди ще додати і щорічну плату за обслуговування, то можна сміливо зупинятися в готелях під час подорожей і не прив’язуватися до одного й того ж місця, плануючи свою відпустку.
Оцініть статтю