Шоколадні цукерки з горіхами – покроковий рецепт

Шоколадні цукерки з горіхами Кулінарія

Горіхи – це не тільки смачно, але і корисно. А якщо до них додати ще і шоколад, то вийде вишуканий та оригінальний кулінарний шедевр – шоколадні цукерки з горіхами, які є улюбленими ласощами дітей та дорослих. Хочете порадувати своїх рідних і друзів домашніми солодощами? Сьогодні ми розповімо, як це зробити.

Для приготування цього смачного десерту можна використовувати будь-які горіхи (фундук, мигдаль, кеш’ю або волоські горіхи) та будь-який шоколад (молочний, білий або чорний). Але ми зупинилися на волоських горіхах і чорному шоколаді.

Незаперечна користь шоколадних цукерок з горіхами

Поєднання цих двох продуктів створює приголомшливу симфонію смаку, гідну уваги найвимогливіших гурманів. Крім цього, цукерки з горіхами дуже корисні для роботи мозку, тому що в волоських горіхах міститься безліч вітамінів і мінералів, які відіграють активну роль в профілактиці і лікуванні серцево-судинних захворювань, перешкоджають появі ракових захворювань, а також підсилюють чоловічу потенцію.

В свою чергу чорний шоколад, сприяє виробленню серотоніну, так званого гормону щастя, нормалізує тиск, знижує рівень шкідливого холестерину, запобігає тромбоутворенню і закупорці судин, зміцнює серцевий м’яз, запобігає виникненню інсульту та інфаркту.

Простий рецепт приготування шоколадних цукерок з горіхами

  1. Очистіть волоські горіхи від шкаралупи. Робіть це акуратно, щоб ядра збереглися цілими.
  2. Розтопіть шоколад у невеликій ємності на паровій бані.
  3. У ємність з розтопленим шоколадом покладіть очищені ядра горіхів.
  4. Добре але обережно перемішайте горіхи, щоб вони з усіх боків покрилися шоколадною глазур’ю.
  5. Розстеліть на столі фольгу для випічки або кулінарну пергаментну бумагу і викладіть на неї, горіхи в шоколаді. Після цього покладіть домашні цукерки в холодильник орієнтовно на 30 хвилин, щоб шоколад застиг. Але якщо ви поспішаєте, можна охолодити десерт у морозильній камері. На це буде потрібно усього 10 хвилин.

От і все. Готуйте такі оригінальні цукерки з горіхами і радуйте свою родину і друзів смачними ласощами. Смачного!

Оцініть статтю