Почуватися як вдома під час подорожі – це просто!

Почуватися як вдома під час подорожі – це просто! Відпочинок

Якщо ви зібралися у подорож, будьте готові до зміни звичного способу життя. Але іноді такі зміни не дуже приємні, і через час, а іноді й відразу, багато хто починає згадувати свій дім. Чи можна під час подорожі почуватися як вдома? Виявляється, можна, якщо дотримуватися цих простих порад.

Носіть з собою легкі закуски

Їжа – це найкращий спосіб уникнути стресу та почуватися як вдома під час подорожі, особливо якщо відбувається зміна часових поясів. Запасіться яблуками і апельсинами, які можна покласти у сумочку або візьміть із собою невеликий пластиковий контейнер з чорницею та виноградом. Також згодяться зернові крекери, лаваш, чіпси або рисові коржі, які є відмінним джерелом білка на ходу.

Читайте також: Філіппіни — відпочинок в земному раю

Відвідайте місцевий ринок

Навіть якщо у вас немає доступу до кухні, відвідайте місцевий продовольчий ринок, який допоможе відчути домашню атмосферу. Особливо своїми ринками славиться Близький Схід. А якщо ви жити не можете без самостійного приготування їжі, поміркуйте про оренду заміського будиночка, або зупиняйтеся в таких готелях, де є повністю обладнана кухня в кожному номері.

Потіште себе

Візьміть в дорогу улюблений скраб для обличчя, лосьйон для тіла і влаштуйте міні SPA-процедури прямо в готельному номері. Якщо в готелі є ванна, потіште себе – поніжтеся в ній з журналом або цікавою книгою. Одягніть сексуальну піжаму, в якій ви б не ризикнули гасати за дітьми по квартирі. Відпочивайте та спіть. Відчуття додаткового простору і часу допоможе почувати себе набагато краще.

Підтримуйте форму

Багато хто з нас на відпочинку або під час подорожей чомусь відкладають на потім звичні тренування, хоча в абсолютній більшості міст світу є мальовничі місця для пробіжок, а майже в будь-якому готельному номері завжди знайдеться місце для занять йогою. Крім того, у готелі, зазвичай, є невеликий тренажерний зал. Якщо не хочете трохи схуднути, повернувшись до дому, не закидайте щоденні тренування тільки тому, що ви перебуваєте в незнайомому місці чи незвичних для себе умовах.

Читайте також: 10 речей, які потрібно зробити у Нью-Йорку

Візьміть з собою кілька сувенірів

Кращий спосіб почуватися як вдома – це взяти щось рідне з собою в подорож. Брати можна все що завгодно. Також можна купувати букетики квітів для готельного номера, які будуть нагадувати про дім. Що ще може допомогти вам відчути рідну атмосферу на новому місці? Може ваші улюблені соєві свічки? Туалетна вода чоловіка? Малюнок доньки? Взявши щось з цього з собою, ви зможете насолоджуватися подорожжю без ностальгії за рідним домом.

Оцініть статтю