Перші ознаки вагітності в перші тижні особливого стану

Перші ознаки вагітності Вагітність та пологи

Коли вагітність планована, то здогадатися про її настання не важко. Деякі жінки відчувають на другий день після інтимних стосунків, що довгоочікуваний момент настав. Особливо так відбувається з жінками на підсвідомому рівні, коли сильне бажання мати дитину породжує відповідні ознаки. І навпаки – інколи неконтрольовані інтимні стосунки призводять до вагітності, про яку жінка може не здогадуватися місяць-другий. Такі випадки виникають шляхом чіткого спрацьовування механізму самонавіювання.

Ознаки вагітності, можуть проявитися через тиждень після зачаття.

Не всі випадки однакові, не кожна жінка прислухається до себе, хтось не помітить ознак, які ми перерахуємо, і після місяця-двох вагітності.

  1. Незначні рожевого кольору виділення зі статевих органів. Хоча кровотеча мож свідчити про проблеми зі здоров’ям жінки. Кровотечі такого роду називають імплантаційним. Вони свідчать про закріплення ембріона на стінці матки. Виділення, що мають характерний рожевий колір, не мають великого обсягу і супроводжуються легким дискомфортом. Іноді виділень немає, це нормальне явище і не може свідчити, що вагітності немає.
  2. Больові відчуття в області грудей можна віднести до факторів, що свідчать про вагітність під час першого тижня після запліднення. Уже через 7-10 днів після зачаття деякі жінки відчувають підвищену чутливість і незначне збільшення об’єму грудей. Ореоли на грудях стають насиченішого кольору.
  3. Нудота і блювання – симптоми вагітності, які проявляються протягом більшої частини періоду виношування плода. Найчастіше вони характерні у першому триместрі, але, починаючи з 5 тижня.
  4. Інколи можуть спостерігатися легкі недомагання зранку, а протягом дня часта втомлюваність. Як переконатися на ранніх термінах, що вагітність настала?

Коли можна переконатися у вагітності за допомогою тесту?

Можна зробити аналіз крові на ХГЧ через тиждень після статевого акту. Також присутність ХГЧ спостерігається у сечі, але десь на 10-12 день після запліднення. Тоді тест покаже точніший результат. Тест потрібно робити вранці, бо в цей час концентрація ХГЧ в складі сечі максимальна. Ультразвукове сканування на ранньому терміні вагітності не допоможе, адже проводиться воно через два тижні після затримки менструацій.

Можливо Вам буде цікаво прочитати статтю про те, чи можуть брехати тести на вагітність?

Перші ознаки вагітності, які не можна не помітити

Говорити про вагітність з повною упевненістю можна тільки після затримки менструацій. Це перша ознака зародження нового життя, який відбувається у кожної жінки без винятку і спонукає її пройти тест на вагітність. Серед перших перевірених ознак, що свідчать про те, що жінка скоро стане матір’ю, знаходяться симптоми, які проявляються починаючи з п’ятого тижня вагітності.

Серед них:

  • Токсикоз. Нудота і блювання в ранковий час не змусить сумніватися в тому, що вагітність настала;
  • Емоційна нестабільність. Підвищення настрою або, навпаки, – плаксивість. Все це пояснюється гормональними змінами в організмі жінки.
  • Тягучий біль внизу живота. Через періодичний тонус матки час від часу можуть виникати спазми. Це природний процес, який не має відношення до викидня. Про його небезпеки варто задуматися в разі, коли спазми посилюються і супроводжуються кров’яними виділеннями;
  • Зміна смаків щодо їжі: надмірний апетит, або його відсутність, відчуття нудоти під час голоду. Це підтверджує факт вагітності.

Якщо менструація не почалася згідно з циклом, найкраще звернутися до лікаря-гінеколога, або зробити УЗД. Вони дадуть 100 % відповідь: підтвердять вагітність, або спростують припущення, і знайдуть причину порушення циклу.

Оцініть статтю