Натуральні засоби для поліпшення грунту в саду

Натуральні засоби для поліпшення грунту в саду Сад і город

Грунт, природним шляхом, у саду, ми можемо покращувати кількома способами, з допомогою компосту, піску, торфу, гною, вапна, добрив, рибного борошна і трав’яного компосту. Виберіть кращий спосіб для себе.

Компост

Компост багатий органічними поживними речовинами. Покращує процеси в ґрунті, а також покращує її структуру.

Крупно-зернистий пісок

Пісок є природним компонентом ґрунтів, що значно покращує проникність. Відмінно підходить для глинистих грунтів, якщо ви плануєте провести поліпшення її проникності.

Торф

Торф є дешевим і легким компонентом, завдяки якому ми можемо поліпшити склад грунту. Торф чудово розслабляє важкі грунти, добре зволожує легкі грунти, а також є хорошим кислим підставою.

Перепрілий гній

Перепрілий гній насиченим для рослин поживними речовинами та азотом в легкозасвоюваній формі. Гній чудово поліпшує проникність важкого грунту, а також добре зрошує легкі грунти.

Читайте також: 7 важливих агрозаходів по догляду за виноградом

Вапняні добрива

Вапняні добрива застосовується як допоміжний засіб для різних типів грунтів. Вапняні добрива виступають в двох іпостасях, як магнієві і карбонатні. Кальцій є необхідним елементом, необхідний рослинам, він нейтралізує токсини і важкі метали, покращує структуру і активність мікрофлори грунту.

Рибне борошно

Рибне борошно – мінеральне добриво, повільно діючі (до декількох років). Його потрібно використовувати на кислих і вологих грунтах. Використання рибного борошна на лужних і сухих грунтах малоефективно.

Трав’яний компост

Компост із стебел трави – це, мабуть, самий популярний спосіб природного добрива рослин в саду. Організовуючи в саду процес компостування, ми забезпечимо собі безперервний доступ до природного засобу для поліпшення родючості грунту в саду.

Оцініть статтю