Вінтажний сад своїми рукам

Вінтажний сад Сад і город

Предмети побуту минулих поколінь дуже оригінально і красиво виглядають у садовому декорі. Не поспішайте розлучатися зі старими предметами інтер’єру.

Дуже важливо, щоб речі були чистими й нагадували про минулі часи, тріщини та невеликі відколи в бабусиному горщику тільки вітаються. Старовинні деталі має об’єднувати загальний стиль, якась загадкова історія. Саме композиція передає неповторну затишну атмосферу серед квітучої зелені. Наприклад, можна створити куточок із кам’яним фонтаном або прикрасити старовинним велосипедом із вазонами для квітів.

Для облаштування саду чудово підійдуть вінтажні прикраси, знайдені в сарайчику або гаражі на дачі. Наприклад, старі дерев’яні двері, що залишилися після ремонту у квартирі, можна використати як оригінальну арку, пофарбувавши в білий колір. Ворота можуть служити як входом в альтанку, так і самостійним предметом декору. Підвісьте кашпо з квітами, пустіть плющ або виноград, ожививши легкою недбалістю куточок для відпочинку.

Непотрібний комод із висувними шухлядами легко перетвориться на підставку для однорічних рослин. Освіжіть непривабливий вигляд тумби пастельними тонами й доповніть старовинним вазоном або глечиком. З бабусиного буфета можна змайструвати прекрасну вертикальну клумбу.

Старі стільці з поламаними сидіннями або зовсім без них можна перетворити на красиву клумбу. Вибір тут необмежений, підійдуть як в’юнові рослини, так і кімнатні декоративні, садові квіти й пряні трави, все залежить від фантазії. Можна застосувати як основу кошик, ящик, кухонне начиння, зокрема каструлю або відро. Величезний плюс такої композиції в тому, що її можна переставити в будь-який куточок ділянки.

Читайте також: Чим яблуня здоровіша – тим яблука соковитіші

Клітка для птахів додасть в інтер’єр літньої кухні або альтанки нотку романтичності та легкості. Придбати цю милу штучку можна на блошиному ринку, а, може, у когось із друзів залишилася на балконі. Штучно зістарити пташиний будиночок нескладно, надавши відтінку слонової кістки. Всередині помістіть невеликий горщик із квітами. Намисто з бабусиної скриньки, свічки, райські пташки та метелики доповнять унікальну композицію.

Для любителів оригінального стилю старе залізне ліжко стане черговим декоративним виробом на дачі. На місці сітки створіть високу клумбу і посадіть ароматний газон або перетворіть всю поверхню на розкішну зелену галявину. Чудово виглядають як ніжні літні квіти, так і строкаті осінні. Ванну, що відслужила свій термін, також можна легко перетворити на квітник, який щороку тішитиме господарів буйством фарб.

Неповторного старовинного колориту надають дерев’яні різьблені шпаківні, кам’яні поїлки для птахів, а також мініклумби з сервізу, який не один десяток років припадав пилом у шафі. Зовсім не обов’язково купувати дорогі дизайнерські речі, достатньо використати ресурси власного горища, щоб створити шедевр, що тішитиме око не один рік.

Оцініть статтю