Худнемо правильно: 3 здорові звички

Худнемо правильно: 3 здорові звички Схуднення

Хочете схуднути, але не знаєте, з чого почати? Ці навички допоможуть налаштуватися на здоровий спосіб життя вже сьогодні.

Придумайте собі щоденний ікігай – «сенс дня» у перекладі з японської.

Вчені встановили, що радісний настрій благотворно впливає на кровопостачання мозку. Виділяйте 20–30 хвилин на улюблене хобі, але обмежуйте час, проведений в «інтернет-блуканні». Встановіть правило “цифрового детоксу” – ніяких гаджетів за півгодини до сну. Пропустіть коментар під фото в Instagram — нічого не станеться.

Придивіться до моделі тарілки, яку винайшли вчені з Фінляндії.

Овочі повинні становити одну другу обіднього раціону та вечері. Решта – продукти, у складі яких велика кількість білка (риба, курка), і корисний гарнір (паста з твердих сортів пшениці, бобові, каші).
На думку дієтологів, суп – головний компонент здорового харчування. Останні дослідження довели, що вчорашній борщ впливає на шлунок, який можна порівняти з дією муміє. Тому не забувайте пораду бабусі – порадуйте організм на обід тарілочкою супу.

Інформацію про те, що після 18.00 їсти не можна, ми сміливо забуваємо.

Усе з точністю навпаки. Слідкуйте за тим, щоб проміжок між їдою не досягав 10 годин на день. Кисломолочні продукти – найкраща вечеря. Кажуть, що актриса Блейк Лайвлі спеціально замовляє коробки айрану прямо з Азербайджану.

Оцініть статтю