7 європейських міст, в яких потрібно побувати кожному

Європа Відпочинок

Венеція, Париж і Прага, безумовно, казкові місця, але ці туристичні фаворити ще далеко не вся Європа. Ми пропонуємо відвідати європейські міста, які можуть скласти конкуренцію традиційному вибору мандрівників-початківців. Ось сім населених пунктів, в яких потрібно обов’язково побувати, подорожуючи Європою.

Польща

Краков
Краков

Забудьте про Прагу, настала черга Кракова, сьогодні він буде в центрі уваги. Краків дуже схожий на Прагу, він викликає такий самий історичний інтерес, але є більш доступним європейським містом для туристів. Це одне з найстаріших місць Польщі, де дійсно є на що подивитися. Перелік з деяких рекомендованих пам’яток включає в себе: Королівський замок Вавель (Wawel Castle), побудований в епоху відродження; Старе місто (Old Town) – один з найстаріших районів Кракова і колишній центр політичного життя Польщі, а також єврейський квартал (Jewish Quarter), в якому Стівен Спілберг знімав свій культовий фільм «Список Шиндлера».

Читайте також: Пам’ятки Чикаго – 10 місць, які ви маєте побачити

Хорватія

ДУБРОВНИК
Дубровник

Дубровник, розташований на узбережжі Адріатичного моря, за останні кілька років став досить відомим місцем серед туристів. З його набережної відкривається один з найкрасивіших пейзажів, тому порт Дубровника дуже популярний у туристичних круїзних суден. Багато європейських міст можуть похвалитися історичними артефактами, і тут вони теж є. Наприклад, туристи можуть подивитися на стіни Дубровника (Walls of Dubrovnik) – ділянки загороджувальних споруд з вапняку, датовані 13-м століттям. Крім того, «бюджетні туристи» будуть приємно здивовані місцевими цінами на житло, тут воно коштує копійки.

Естонія

ТАЛЛІНН
Таллінн

Таллінн є найстарішою столицею північної Європи, яка, безумовно, гідна вашої уваги. Відоме своїми брукованими вуличками і середньовічними будинками, місто було внесено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Таллінн також входить в десятку цифрових міст світу. В даний час він є будинком для засновників Skype і славиться наявністю величезної громадської Wi-Fi мережі.

Словенія

ЛЮБЛЯНА
Любляна

Якщо говорити про європейські міста, не можна не згадати про Любляну – серце Словенії. Це місто відрізняється різноманіттям культурних пам’яток, витонченою архітектурою, знаковими замками і мостами. Любителі пригод можуть відправитися в Джуліан Альпи (Julian Alps), які зручно розташовані поблизу і пропонують більш вигідні ціни для лижників, ніж сусідні гірськолижні курорти в Італії та Австрії.

Іспанія

СЕВІЛЬЯ
Севілья

Будучи в Іспанії, обов’язково відвідайте Барселону і Мадрид, але від вашої уваги також не повинна вислизнути і Севілья. Немає ніяких причин обходити стороною місто з цілорічним помірним кліматом і великою кількістю музеїв, в тому числі музеєм фламенко (Flamenco Museum). Тут можна подивитися на Севільський кафедральний собор (Seville Cathedral) і Каса-де-Пілата (Casa de Pilatos). Завдяки своєму місцю в історії Іспанії, Севілья вже давно стала унікальним європейським містом, в якому переплітаються іспанська та мавританська культури.

Читайте також: 10 кращих місць Америки для вересневих подорожей

Бельгія

БРЮГГЕ
Брюгге

Брюгге – дуже древнє і багате на архітектурні і культурні цінності місто. Тут безліч славнозвісних статуй, церков, пам’ятників і садів. Вам обов’язково потрібно на власні очі побачити дзвіницю (Belfry Tower) з її 47-ю дзвонами і панорамним видом на місто. У Брюгге сподобається не тільки любителям пам’яток, а й гурманам, оскільки тут на кожному кроці продаються чудові бельгійські вафлі, шоколад і домашнє пиво.

Португалія

ПОРТУ
Порту

Порту – це не тільки батьківщина портвейну, а й гарне прибережне європейське місто на пагорбі, поцятковане маленькими звивистими вуличками, звідки відкриваються приголомшливі види. До речі, за свою унікальність Порту був внесений до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Протягом дня ви можете насолоджуватися бароковою архітектурою в Torre dos Clerigos, а потім, після заходу сонця, відправитися в район Фесе (Fez area) і зануритися в нічне життя чудового міста на Атлантичному узбережжі.

Оцініть статтю