Пам’ятки Чикаго – 10 місць, які ви маєте побачити

10 місць Чикаго, які ви маєте побачити Відпочинок

Серед туристів зі всього світу Чикаго вже давно став не менш популярним місцем, ніж Сан-Франциско або Нью-Йорк. А все завдяки американському кінематографу, який часто використовує цей величезний мегаполіс в своїх сценах. Ось короткий путівник для тих, хто хоче більше перейнятися атмосферою легендарного міста і познайомитися з ним ближче.

Туристичний Чикаго

Чикаго повний захоплюючих культурних і розважальних туристичних місць. Якщо ви збираєтесь відвідати один з найвідоміших мегаполісів США, не пропустіть ці 10 пам’яток.

Magnificent Mile

Magnificent Mile

Magnificent Mile – центральна вулиця Чикаго, яка є головною міською артерією. Дослівно перекладається, як «велична миля», що відповідає дійсності. Уздовж неї розташована велика кількість хмарочосів з чудовими готелями, ресторанами і торговими центрами, які виглядають ще більш захоплюючими в розпал курортного сезону або на Різдво.

Парк розваг Navy Pier

Парк розваг Navy Pier

Однією з визначних пам’яток Чикаго, яку потрібно обов’язково відвідати, є Navy Pier. Щорічно цей парк приймає понад 9 мільйонів туристів. По суті, це місце – зосередження всіляких розваг та смачної їжі.

Читайте також: Дівоча вечірка на дивані

Музей науки та промисловості

Музей науки та промисловості

The Museum of Science and Industry – найбільший музей науки західної півкулі з величезною колекцією обертових експонатів, які постійно поповнюються.

Акваріум Шедда

Акваріум Шедда

Акваріум Джона Джі Шедда (Shedd Aquarium) був відкритий у 1930р., і зараз є національним історичним пам’ятником. Нещодавно реконструйований акваріум пропонує познайомитися з унікальними мешканцями підводного світу за цілком прийнятною ціною. Дитячий квиток коштує всього 6 доларів.

Зоопарк Лінкольн Парк

Зоопарк Лінкольн Парк

Зоопарк Лінкольн Парк (Lincoln Park Zoo) – один з найстаріших зоопарків в США. Щорічно його відвідує більше 3-х мільйонів чоловік, які приходять поспостерігати за життям 1200 видів тварин і птахів.

Водонапірна башта

Водонапірна вежа

Водонапірна вежа (The Water Tower) є другою найстаршою водонапірною баштою в країні. Це одна з небагатьох споруд, яка пережила велику чиказьку пожежу. Вона розташована вздовж Magnificent Mile, тому, гуляючи по головній міській вулиці, ви не зможете не помітити цю міську пам’ятку.

Читайте також: Острів Кюрасао – райське місце для відпочинку

Художній інститут Чикаго

Художній інститут Чикаго

Заснований в 1879р., чиказький художній інститут (The Art Institute of Chicago) є власником 300000 творів мистецтва і майже мільйона квадратних футів простору, на якому вони розташовані. Це місце повинні відвідати всі любителі художніх цінностей.

Музей Філда

Музей Філда

Музей Філда (The Field Museum) був заснований в 1893р. Це один з найвідоміших музеїв природознавства в світі. Тут представлені 25 мільйонів експонатів, за допомогою яких можна здійснити подорож від стародавніх цивілізацій до наших часів.

Прогулянка на катері

Прогулянка на катері

Пам’ятки Чикаго – це не тільки парки і музеї, сюди також можна віднести і прогулянку на катері по річці Чикаго і озеру Мічиган. Така водна екскурсія є чудовою можливістю познайомитися відразу з безліччю унікальних архітектурних споруд міста.

Бейсбольне поле Wrigley Field

Бейсбольне поле Wrigley Field

Навіть якщо ви не шанувальники бейсболу, вам все одно буде дуже цікаво побачити улюблене багатьма фанатами бейсбольне поле Wrigley Field, яке має багатющу історію. Воно було побудовано в 1914р. і використовувалося 97 років, аж до 2011р.

Оцініть статтю