5 способів перестати їсти солодощі

як перестати їсти солодощі Схуднення

Коли йдеться про дієти або правильне харчування і про схуднення в цілому, найважче доводиться любителям солодкого. Нерідко любителі солодощів страждають від надмірної ваги або просто небажаної повноти. І позбутися цього тим важче, що ці люди залежать від бажання жувати цукерки та шоколадки. Навіть якщо вдасться якийсь час дотримуватися дієти і завдяки цьому схуднути, то незабаром все повернеться на круги свої, адже коли закінчилася дієта, заборона на солодощі знову знята.

Ласунам правильніше не мучити свій організм періодичними голодуванями, а назавжди позбавитися бажання поїдати солодощі. Є кілька способів зробити це. І кожен любитель шкідливих вуглеводів може вибрати більш підходящий собі.

Як перестати їсти солодощі:

  1. Найдієвішим і вірним рішенням буде вживання фруктів замість солодощів. Кожному солодкому виробу потрібно підшукати гідну заміну. Наприклад, замість шоколадки – ківі, замість смоктальних цукерок – яблука, а замість цукерок із начинкою – апельсини. Обов’язково замість чогось одного має бути щось інше. Так буде зручніше робити покупки: прийшла по шоколадний батончик, а купила банан.
  2. Солодощі необов’язково виключати зі свого життя повністю. Але залишити лише певні: чорний шоколад, родзинки, курагу, натуральне желе, мед. Звичайно, не можна ці продукти їсти у величезній кількості і все одразу. Добова доза насолод – не більше 30 г.
  3. Якщо зовсім припинити поїдати улюблені ласощі не виходить, то можна піти на поступки собі, коханій, і з’їсти трохи солодощів у першій половині дня – до двох годин. Небагато – це шматочок шоколадки або одну цукерку, ну або щось інше в зовсім крихітній кількості.
  4. Позбутися бажання напихати в рот різні цукерки допоможе самонавіювання . Потрібно старанно переконувати себе день у день, що ці ласощі – ворог фігури та здоров’я, є їжа набагато смачніша та приємніша, а цукерки – поганий вибір, дуже поганий. Повторювати собі це постійно – вранці, увечері, у магазині, перед трапезою. Незабаром такі самонавіювання змусять повірити ласуна в те, що він солодощі взагалі не любить і не хоче, і як він міг раніше це добровільно їсти.
  5. Досить ефективний спосіб боротьби з бажанням з’їсти чергову шоколадку – це спорт. Варто присвятити тренуванням хоча б годину на день, і бажання «зберегтися» буде вищим за бажання з’їсти «чого смачненького». Витрачені сили та втрачені калорії будуть цінитися настільки сильно, що не захочеться все зіпсувати черговою порцією висококалорійних ласощів.

Кожен із цих способів працює, варто лише почати. Звичайно, першого ж дня результати будуть невідчутні, але вже через місяць з’являться значні поліпшення у здоров’ї, настрої та фігурі, а людина назавжди позбавиться свого статусу ласуна. А якщо зібрати всі способи докупи (крім третього), то ефект буде просто чудовим!

Оцініть статтю