Як захистити дітей від Інтернету?

дитина та інтернет Виховання дітей

Якщо ви не бажаєте використовувати такий метод виховання як заборону користуватися комп’ютером і смартфоном, але хочете захистити малюка від небезпек, що можуть підстерігати його в мережі – ознайомтеся з цими порадами та дізнайтеся, як захистити дітей від Інтернету і встановити батьківський контроль їх діяльності у всесвітній павутині.

4 простих способи батьківського інтернет-контролю

З кожним роком всесвітня павутина поповнюється безліччю нових користувачів, серед яких діти та підлітки становлять абсолютну більшість. На жаль, не вся інформація на сайтах, форумах та в соціальних мережах є корисною для незміцнілої дитячої психіки. Більш того, деякі ресурси здатні негативно впливати на дитячий сон або вводити малюків в оману. Хочете бути в курсі віртуального життя своєї дитини? Ось 4 способи, як це можна зробити.

1. Приберіть комп’ютер зі спальні

Прибравши комп’ютер зі спальні та помістивши його в загальнодоступному місці, ви зможете наглядати за тим, чим займається ваша дитина в Інтернеті. Краще всього поставити комп’ютер у батьківській кімнаті поруч із кухнею.

2. Встановіть правила

Щоб захистити малюків від шкідливої інформації, поговоріть з ними відкрито про всі небезпеки Інтернету, конфіденційність (анонімність), відповідну поведінку та дисципліну. Маленькі бешкетники повинні знати, що ви будете перевіряти їх діяльність в мережі, телефонні дзвінки та смс.

3. Станьте «друзями»

Якщо ваш підліток проводить багато часу в соціальних мережах, додайте себе до нього в друзі, щоб спостерігати за його активністю. Крім того, якщо ви дозволяєте школярам користуватися соціальними мережами, то повинні знати паролі доступу до всіх дитячих сторінок.

4. Використовуйте програму стеження

Встановіть на комп’ютері програму відстеження мережевої активності. Вона допоможе прибрати доступ до небажаних сайтів і вести запис дитячого віртуального спілкування. Деякі програми дозволяють навіть на відстані дивитися, що робить людина на комп’ютері в дану хвилину. Можна також налаштувати послугу, яка буде оповіщати вас про всі підозрілі дії віддаленого користувача. Таким чином, ви зможете здійснювати батьківський контроль та захищати своїх дітей від усіх небезпек Інтернету.

Оцініть статтю