Як правильно рахувати калорії, щоб схуднути

Як правильно рахувати калорії, щоб схуднути Схуднення

Більшість дієтологів рекомендують стежити не лише за своїм режимом харчування та фізичними навантаженнями, а й підраховувати калорії, які Ви вживаєте протягом доби. Якщо дотримуватися певної калорійності добового раціону, Ви зрозумієте, що проблема із зайвими кілограмами – це була зовсім не проблема, а лише тимчасова складність, про яку Ви й думати забудете за короткий термін. Як же правильно рахувати калорії для того, щоб схуднути?

Підраховуємо калорії

Найлегший спосіб дізнатися про калорійність будь-якого продукту – це ознайомлення з інформацією, представленою на упаковці продукту, який Вас цікавить. Можна використовувати таблицю калорійності продуктів, яку Ви знайдете у лікаря-дієтолога, або в будь-яких дієтологічних довідниках. Далі потрібно визначити добову потребу калорій.

Читайте також: Як схуднути в стегнах: вправи та рекомендації

Формула підрахунку добової потреби калорій

Для чоловіків

66 + (13,7 * маса тіла) + (5 * зріст в сантиметрах) – (6,8 * кількість років);

Для жінок

650 + (9,6 * маса тіла) + (1,8 * зріст в сантиметрах) – (4,7 * кількість років).

Важливо враховувати, який спосіб життя ви ведете. Якщо мала рухливість, наприклад, робота у офісі чи водій, то розрахований коефіцієнт може бути помножений на 1,2; фізичні вправи (аеробіка, йога, танці) – на 1,4; високі навантаження (наприклад, тренажерний зал) – 1,55.

Дотримуючись добової норми калорій, яку Ви розрахували за наведеною вище формулою, Ви поступово знизите вагу, що найголовніше, без будь-якої шкоди для здоров’я. Причому особисте меню Ви можете складати самостійно.

Оцініть статтю