Як схуднути в стегнах: вправи та рекомендації

Як схуднути в стегнах: вправи та рекомендації Схуднення

Виражена талія, стрункі ноги, підтягнуті сідниці та пишний бюст – еталони жіночності, краси, до якої прагнуть всі представниці прекрасної статі. Зовсім не потрібно орієнтуватися на параметри моделей 90-60-90. Головне зберігати пропорції свого тіла, бути підтягнутою, щоб чоловіки, які проходять мимо, завжди затримували захоплюючий погляд.

Більшість жінок, особливо після пологів, зустрічаються з проблемою дещо занадто округлих стегон, на яких ще й появляється целюліт. Для того, щоб зменшити об’єм у верхній частині ніг та сідницях, потрібно комплексно підійти до цього завдання відповідально і результат буде приголомшливим. Детальніше ми зупинимось на основних  моментах схуднення у проблемних зонах.

Змінюємо харчування

Всім відомо, що збалансоване харчування, корисне та некалорійне, сприяє кращому обміну речовин, зменшує накопичення жиру, очищає організм.

В першу чергу, щоб схуднути, потрібно перейти на дробне харчування, тобто виключити будь-яке переїдання, їсти кожних 3 год невеличкими порціями, розміром в кулачок. Це допоможе вам позбавитися від відчуття сильного голоду, а шлунок не розтягуватиметься і ситість відчуватиметься швидше.

Дієтологи рекомендують перейти на систему роздільного харчування. Потрібно знати, які продукти є сумісними, а які не можна змішувати в один прийом їжі. Система роздільного харчування сприяє кращому травленню їжі, всмоктуванні корисних речовин, та зменшенню жирових відкладень.

Варто пам’ятати і про те, що звичайна питна вода може втамувати відчуття голоду ненадовго, окрім того, вона поповнює водний баланс, змінений під час тренувань, а також очищає організм від шлаків.

Недостатнє споживання води призводить до втрати еластичності тканин організму, зокрема до появи целюліту. Випивати протягом доби потрібно 2 л води.

Домогтися стрункості стегон можна тільки при комплексному підході до проблеми, крім коригування меню та режиму харчування, потрібно виконувати фізичні навантаження, інші дії, спрямовані на тренування м’язів стегон.

Вправи для схуднення в стегнах

Зараз опишемо кілька вправ, які можна робити вдома, і які допоможуть «підтягнути» стегна.

  1. Ляжте на спину, обіпріться на лікті. Ноги підніміть догори, щоб утворився прямий кут. Розведіть їх максимально, а потім поверніть в початкове положення, повторіть 10-15 разів.
  2. Лежачи на спині, ноги підніміть під кутом 45 градусів від підлоги. Малюйте в повітрі носочками цифри від 1до 10 і від 10 до Ця вправа позитивно позначиться на тонусі м’язів не тільки стегон, але і пресу.
  3. Для наступної вправи треба лягти на бік, підняти одну ногу, не згинаючи в колінах, при цьому напружуючи максимально сідниці. Вправу повторити і з іншою ногою кілька разів.
  4. Присідання на одній нозі, в той час, коли друга нога випрямлена вперед. Декому знадобиться опора, але через кілька тижнів Ви зможете присідати на кожній нозі без підтримки і по 10 разів.
  5. Ще одна вправа – пересування по підлозі на сідницях 5 хв.

Можна проробляти комплекс вправ на тренажерах у спортзалі з тренером, або самостійно. Це може бути ефективніше, аніж вдома, оскільки прийдеться відкинути лінь і добре попітніти протягом години. Вдома не завжди можна себе заставити в повну силу проробляти вправи, а придбавши абонемент у спортзал, прийдеться його використати.

Також боротися з зайвими кілограмами у проблемних зонах, у нашому випадку, стегнах, допомагає масаж. Популярним останніми роками став вакуумний масаж спеціальним приладом у салонах, який сприяє розщепленню жирової тканини, має антицелюлітну дію.

Можна скористатися також методом інфрачервоного прогрівання частин тіла, який має ефект сауни. За відгуками, уже після першого сеансу об’єм у стегнах зменшується до 0,5-1 см.

Наголошуємо, що здорове харчування плюс навіть незначне фізичне навантаження допоможуть підкоригувати  фігуру.

Оцініть статтю