Як не соромитися?

Як не соромитися? Психологія та відносини

Адже я завжди вважав, що весь світ дивиться на мене. Стежить за мною, критикує мене. Тепер то розумію, що я прищ на рівному місці і просто соромився .. Не розумів, що кожен зайнятий самим собою. Сором’язливість може завдавати шкоди багатьом людям, вони цураються суспільства і зберігають невелику групу близьких друзів, з якими вони почуваються комфортно.

Подивіться, чому ви соромитеся?

Треба прийти до розуміння, чому ви відчуваєте себе сором’язливим, щоб почати розуміти, що нема чого соромитися. Досить часто сором пов’язаний з деяким ступенем невизначеності про щось. Усуваючи цю невизначеність, можете почати вирішувати проблему сором’язливості.

Нагадайте собі, що світ насправді не зацікавлений у вас.

Великою проблемою є те, що люди часто вважають, що весь світ дивиться на них. Але правда полягає в тому, що більшість людей занадто занурені в себе, щоб турбуватися про інших. Змініть своє мислення і усвідомте те, як інші сприймають вас, щоб бути більш впевненим у собі.

Нагадуйте собі про свої сильні сторони.

У всіх нас є свої сильні сторони і, згадуючи їх, ви можете подолати свою сором’язливість. Це часто викликано відсутністю почуття власної гідності. Нагадайте собі, що ваші сильні сторони дають перевагу над іншими. Ви не такі слабкі, як себе почуваєте, і перші позитивні думки можуть перерости в розуміння, що немає необхідності соромитися взагалі.

Пам’ятайте, треба любити себе.

Через сором’язливості у вас з’являється тривога, якщо можете, робіть щось для себе кожен день, нагадуйте, що ви прекрасні. Ця впевненість допоможе при зіткненні з ситуацією, при якій, можливо, спочатку ви були сором’язливими. Любов до себе не дасть процвітати почуттю сором’язливості.

Зосередьтеся на інших, а не на собі.

Почуття сором’язливості буде часто приходити, якщо починаєте звертати постійну увагу на власні почуття. Має сенс більше зосереджуватися на інших людях, на те, як вони реагують. Дізнатися про них і дати їм можливість взяти на себе ініціативу. Вони спробують з’ясувати, що ви саме хочете від них, і зрозумієте, що їх не треба боятися.

Витратьте час на роздуми про ваше дихання.

Одна з проблем, пов’язана з тривогою, є те, що вона змінює ваш подих. Переключіть ваш розум на ваше дихання, коли відчуваєте, що сором’язливість викликає занепокоєння. Цим можете присікти занепокоєння в зародку, перш ніж воно повністю вами заволодіє.

Робота зі створення позитивного мислення.

Часто буває, що люди соромляться, оскільки вважають себе недостатньо розвиненими. Сором’язливим людям треба мати тільки позитивні думки. Позитивна візуалізації та афірмація на щоденній основі є фантастичним інструментом, допомагають вашому розуму і тілу почуватися більш позитивно в цілому.

Коли відчуваєте себе незручно, посильте ситуацію.

Основне, що ніколи не потрібно робити, це уникати від виниклої ситуації, якою б незручною і важкою вона може здатися. Це тільки послужить тому, щоб подолати сором’язливість коли все буде позаду, та подивитися на те, чому почувалися так. Також зможете отримати впевненість у тому, що насправді залишилися неушкодженим.

Пам’ятайте, що відмова відбувається з усіма.

Всі страждають в тій чи іншій формі від відмови в їхньому житті, і, прийнявши це, часто може зменшити занепокоєння. Постарайтеся не затримуватися на цьому і рухатися далі.

Отримуйте навички.

Погодьтеся, що більшості людям притаманно соромитися в якийсь момент. Перестати шукати якісь особисті досконалості, коли це не відбудеться, і, прийнявши це, можете почати фактично керувати вашої сором’язливістю

Оцініть статтю