10 помилок у ліжку

10 помилок у ліжку Психологія та відносини

Секс – це невіднятна частина життя будь-якої пари. Дуже важливо вміти утримувати партнера, щоб секс не перетворювався на рутину. На жаль, чоловіки й жінки схильні робити помилки в ліжку, через що і страждають. При чому, і в одних, і в інших трапляються прикрі промахи, які в наслідок можуть негативно позначитися на стосунках.

Існує 10 помилок у ліжку, які можуть бути руйнівними для вашої пари, давайте разом розберемося з тим, що ж категорично забороняється робити під час любовних утіх.

Головні помилки жінок у ліжку

  1. “Бездушна колода”. Найгірше, що може зробити дівчина в ліжку, це заплющити очі й лежати нерухомо. Чоловікам дуже важливо знати, що свою згоду на секс жінка дала за власним величезним бажанням, а не від безвиході. Тому пристрасні зітхання і звивання тільки вітаються.
  2. Надмірна балакучість. Щиросердечним бесідам відведіть час за вечерею або вже сніданком. Розмова під час сексу може бути сприйнята чоловіком як особиста образа. Допустимий максимум – називати під час сексу його ім’я.
  3. Занепокоєння про свій зовнішній вигляд. Якщо під час сексу ви більше дбаєте про збереження зачіски, ніж про задоволення партнера, то вам нічого робити в ліжку.
  4. Незнання тіла партнера. На жаль, більшість жінок упевнені, що в тілі чоловіка є лише одна ерогенна зона, тож саме роботі з нею потрібно докласти максимум зусиль. Експериментуйте в пошуках того, що може принести вашому партнерові незабутню насолоду ще на етапі попередніх пестощів.
  5. Маніпуляція за допомогою сексу. Не намагайтеся обіцянками подарувати ніч незабутніх відчуттів, щоб випросити для себе нову шубу чи сумку. Маніпуляція сексом – це те, чого більшість чоловіків не терплять і не прощають.

Читайте також: Плюси й мінуси вільних стосунків

Головні помилки чоловіків у ліжку

  1. Регулярний душ. Парубоцька звичка приймати душ раз на тиждень має відійти в минуле, якщо ви зважилися на стосунки. Жінка може відмовитися від ідеї зайнятися з вами сексом, відчувши запах вашого немитого тіла.
  2. Улюблена поза “доггі-стайл”. Одноманітність у сексі набридне навіть найтерплячішій жінці, шукай нові варіанти, випробовуйте нові пози.
  3. Ігноруєш контрацепцію. Потрібно завжди думати про безпеку партнерки, тому варто запасатися засобами захисту, щоб потім не отримати серйозні неприємності.
  4. Секс без прелюдії не потішить вашу даму. Жіноче тіло потребує ніжності та ласки.
  5. Не наказуй під час сексу. Якщо жінка не готова до експериментів, то робити це примусово не варто.
Оцініть статтю