Плюси й мінуси вільних стосунків

Плюси й мінуси вільних стосунків Психологія та відносини

Більшість людей, все частіше заводять стосунки без зобов’язань. Це називається — вільні стосунки. Люди зустрічаються, займаються сексом, але при цьому дотримуються абсолютної свободи у стосунках, виходить, ніхто нікому нічого не винен. У таких стосунках теж існують правила, які потрібно знати, перед тим як заводити роман, щоб потім не розчаруватися. Давайте докладніше розберемося, що таке вільні стосунки.

Плюс вільних стосунків — жити справжнім

За таких стосунків можна насолоджуватися сьогоденням, не думаючи про майбутнє. Ми отримуємо задоволення від квітів, компліментів, подарунків, сексу саме в цей момент, не думаючи про те, що в майбутньому всього цього може і не бути. Ми не думаємо, що з нами буде завтра, не думаємо про наслідки, а живемо сьогоднішнім днем.

Мінуси вільних стосунків — немає майбутнього

Флірт, побачення, пристрасний секс — це все весело, добре, але без майбутнього. Довго побувавши у вільних стосунках, одного дня можна озирнутися і зрозуміти, що в тебе нічого немає, ні сім’ї, ні дітей, а вік уже немаленький. Ходиш на побачення, отримуєш подарунки, але коли це все зникає, з’являється порожнеча. Насилу розумієш, що час минув даремно, а тепер потрібно думати про майбутнє.

Читайте також: Як підштовхнути чоловіка зробити пропозицію

Від вільних стосунків берете тільки найкраще — це плюс

Вільні стосунки можна порівняти з цукерково-букетним періодом, який ніколи не закінчується. Вам не потрібно терпіти істерики й примхи Вашої половинки, або докори в ліжку, Ви позбавлені всього цього. Отримуєте від стосунків тільки задоволення і хороший секс — нічого зайвого.

Мінус вільних стосунків — неможливість бути по-справжньому близькими

Під час вільних стосунків часто можна ловити себе на думці, що він міг би бути хорошим чоловіком, але потім зупиняєш себе, розуміючи, що це стосунки без зобов’язань, а вони можуть перерости у щось більше. Згодом усі хочуть справжнього кохання і глибоких стосунків. Можливо, вільні стосунки — це всього лише обман для самої себе, за яким ховається страх неможливості побудувати довгі стосунки та створити сім’ю. Вільні стосунки у шлюбі можуть бути, якщо тільки Ви не будете обтяжувати свою половинку у встановлені рамки, даватимете трохи свободи, це стосується і сексу в шлюбі, він має бути не за розкладом, а за бажанням.

Плюс — бачитеся, коли хочете

Як часто ми чекаємо, що нас запросять на побачення, передзвонять або знайдуть вільну хвилинку для зустрічі. У вільних стосунках не потрібно чекати. Ви можете бачитися тоді, коли захочете, поводитися у стосунках як захочете, що стосується і сексу. Жодних вкрадених надій з цього приводу і безглуздих докорів.

Читайте також: Жіночі помилки на першому побаченні

Головний мінус — можна бути відкинутою

Головні ролі у вільних стосунках часто змінюються. Ви не можете завжди бути в центрі уваги. Після закінчення стосунків з’являється образа, ревнощі. Чого Ви хотіли, адже у стосунках ніхто нічого нікому не винен, тому не потрібно будувати безглуздих ілюзій.

Оцініть статтю