Жіночі помилки на першому побаченні

Жіночі помилки на першому побаченні Психологія та відносини

Безсумнівно, що для кожної дівчини, жінки є дуже важливими різноманітні знаки уваги зі сторони чоловіків, теплі слова, пахучі квіти, романтичні побачення. Проте, чи було таке, що після довгоочікуваного побачення з хлопцем вашої мрії, ви не отримували запрошення на друге побачення? Ви можете бути справді красивою, ефектною, привабливою особистістю, проте неуспішною у цій делікатній науці поводження з чоловіком.

Опитування серед чоловіків вивело формулу, як добитись успіху в стосунках, чи просто звести його з розуму. Проте, щоб добитись успіху потрібно знайти свої помилки, щоб не ставати на одні і ті ж граблі!

Отож, перша помилка.

Правильний образ

Сьогодні світ показує красу оголеною, проте, жоден чоловік не хоче, щоб біля нього йшла жінка у відвертому одязі, кидалась в очі всім прохожим чоловікам, починаючи від хлопчиків і закінчуючи дідусями. Зовнішність жінки має передавати її внутрішній світ. Якщо звертатись до хитрощів, то психологи радять підбирати час першого побачення вдень, коли можна показати свою загадку, і чоловік точно захоче побачити вас знову, в романтичному вечірньому образі. Щодо образу, слід підбирати його так, щоб підкреслити щось одне, наприклад якщо у вас гарна осина талія. Коли все відкрите, то починають зазвичай шукати недоліки, а коли ви гарно підкреслили свою фігуру, то вами будуть тільки любуватись. Пам’ятайте також, що потрібно бути природньою, а не принцесою на вручені Оскара.

Скучні розповіді

Наступна помилка, яку часто роблять жінки на першому побаченні, це скучні розповіді про свого колишнього хлопця, кота, подругу, яка погано вдягається. Для чого це? Ви на побаченні чи на зустрічі з психологом. Звичайно, тема минулих хлопців є актуальною, проте не на першому побаченні. Слід пам’ятати, чоловік завжди хоче бути єдиним, і навіть розповіді про когось іншого створюють для нього дискомфорт. Коли розмова доходить до минулого, варто сказати, що зараз у вас нове життя, і минуле варто тримати в минулому.

Емоції

Тримайте під контролем свої емоції. Секс на першому побаченні ніколи не забезпечить вам другого. Навіть, якщо хлопець є справді розумним, гарним, і ви боїтесь його втратити, то це найгірший спосіб втримати його. Якщо вам потрібні серйозні стосунки, то чоловіка потрібно випробувати. Якщо йому потрібен лише секс, то навряд він витримає друге, третє, четверте побачення з вами.

Домінування

Не варто домінувати над чоловіком. Якщо ви хочете бути захищеною, дайте йому шанс відчути себе справді чоловіком, проявити ініціативу, а не показувати, хто тут хазяїн. Звичайно, вам не потрібно бути деревом, слід бути активною, але давати можливість вибору чоловікові.

Не лякайте його майбутніми вашими дітьми, кольором квітів на вашому весіллі. Не варто заманювати його таким чином. Звичайно, якщо у вас серйозні стосунки, то так, проте перше побачення не для того, щоб вибирати імена своїм дітям.

Залишайся справжньою, веселою, і просто жінкою, і світ до тебе потягнеться.

Оцініть статтю