Як підштовхнути чоловіка зробити пропозицію

Як підштовхнути чоловіка зробити пропозицію Психологія та відносини

Чоловіки, як правило, настільки ж чинять опір шлюбу, наскільки жінки до нього прагнуть. Якщо для дам сім’я – це насамперед відчуття стабільності, надійності та віри в майбутнє, то для сильної половини – це пута і кайдани, що можуть утруднити його свободу.

У кожної дівчини, навіть якщо стосунки тривають всього нічого, в голові завжди готовий план офіційного “о кільцювання”. Так уже вони влаштовані, жінки. Кожного партнера вони розглядають як потенційного чоловіка, і що більша ця впевненість, то сильніші її почуття до коханого.

Якщо стосунки тривають понад рік, і чоловіка все влаштовує, у дівчини, звісно ж, виникає законне припущення про те, що він не має наміру розривати зв’язок і має незабаром зробити пропозицію.

Але бажаний момент усе затягується і затягується.

Як зробити, щоб чоловік зробив пропозицію?

  1. Потрібно переконатися, що його дійсно все влаштовує. Іноді буває так, що чоловік не рве стосунки через острах поранити дівчину або просто від ліні. Так-так, не дивуйтеся. Розрив старих стосунків і початок нових – це велика праця: залицятися, домагатися, дарувати квіти – не кожен чоловік готовий повернутися до джерела, щоб зрештою отримати те ж саме, що він уже має.
  2. Постарайтеся максимально спокійно і неупереджено з’ясувати про причини його небажання. Чи справді він не хоче? Чи просто не готовий? І які причини його зупиняють? Багато чоловіків справедливо вважають, що сім’я – це велика відповідальність і підходити до її створення потрібно повністю готовим, маючи квартиру, машину, стабільний дохід. Якщо для вас матеріальні чинники вирішального значення не мають, для вашої другої половинки вони можуть бути визначальними.
  3. Багато дівчат роблять помилку і прагнуть підштовхнути чоловіка зробити пропозицію. Сильна половина так влаштована, що завжди й в усьому звикла розраховувати на себе. Якщо чоловік думатиме, що його в буквальному сенсі “затягли в РАЦС”, він не буде щасливим. Не тисніть на нього. Якщо він вас любить, він обов’язково “дозріє”.
  4. Переоцініть себе і ваші стосунки. Можливо, ви ідеальна кохана, але ось яка ви дружина? Ви хороша господиня? Ви готові кинути кар’єру заради сім’ї? Ви приділяєте своєму коханому весь свій час і дбаєте про нього?
  5. Цивільний шлюб – це непогано, якщо він не затягнувся. Якщо ви давно живете разом, у чоловіка немає потреби обтяжувати себе путами офіційного шлюбу. Він і без зайвого клопоту та зобов’язань отримує все, що хоче. Тож подумайте, чи погоджуватися на те, щоб “пожити разом”, перш ніж іти під вінець.
Оцініть статтю