Чоловіча психологія: 12 секретів, про які ви не знали

Чоловіча психологія Психологія та відносини

Хто з жінок не хотів би хоч на годинку змінити стать? Серйозно! Кожна з нас колись вимовляла або думала: “От, якби я була чоловіком, то…” Ми можемо перейняти чоловічі звички, манеру спілкування, можемо одягатися, як вони, але “чоловіча психологія”, як і раніше, буде нам недоступна, адже ми не відаємо, що коїться у них в голові. Хочете дізнатися, про що думають чоловіки з перших вуст?

Відверто про чоловіків!

Відверто поговоривши з 30 представниками сильної половини людства, одруженими та неодруженими, молодими й літніми, ми дізналися деякі цікаві та корисні секрети чоловічої психології. Ось 12 думок, які ваш обранець ніколи не скаже вам в обличчя.

 1. Усім дівчатам, які сидять на виснажливих дієтах у надії перетворитися на ідеальних струнких дівчат, присвячується: Коли хлопець бачить перед собою суперструнку красуню, він завжди підсвідомо хоче, щоб вона була щонайменше на 7 кілограмів важчою.
 2. “Найкращий спосіб любити мене — це поважати мене!” Чоловік потребує поваги рівно настільки, наскільки жінка потребує беззастережної любові. Ті дівчата, які розуміють цю фундаментальну необхідність, ближче за всіх підібралися до таємниць чоловічої психології та можуть розраховувати на щасливі та тривалі стосунки.
 3. Занепокоєння своєю зовнішністю притаманне не тільки жінкам, хлопці теж потребують компліментів щодо своєї статури.
 4. Психологія чоловіка не сприймає зауважень з приводу зовнішнього вигляду або ваги. Навіть найм’якіший натяк на проблему ваш благовірний сприймає приблизно так: “По-твоєму я занадто дурний, щоб зрозуміти це самостійно?”
 5. Більшості представників сильної статі здається, що їхні спортивні шорти й брудне волосся так само сексуальні, як наші підбори й макіяж.
 6. Майте на увазі, чоловік ніколи не відповість чесно на запитання: “Дорогий, я виглядаю не надто товстою в цьому…?”
 7. Ваш партнер завжди намагатиметься відповідати тому чоловічому ідеалу, який склався у вас у голові. Знайте, мужність чоловіка цілком залежить від жінки, яка поруч, а не від його друзів або якихось інших зовнішніх чинників.
 8. Чоловіки теж люблять романтику! Свічки у ванній змушують їх почуватися так само добре, як і нас — жінок. Хлопці просто не готові в цьому зізнатися.
 9. Так, чоловіки часто думають про секс, але більшість із них не хочуть його по-справжньому, а тільки удають. Зазвичай секс не задовольняє емоційну чоловічу потребу в близькості, він служить для іншої мети — для підвищення впевненості в собі.
 10. Хлопці люблять самостійно розв’язувати проблеми. Це допомагає їм почуватися потрібними та корисними.
 11. “Коли я пізно приходжу додому, то можу забути про деякі твої прохання, але не тому, що мені на них наплювати. Ну що ти, звісно, я тебе слухаю, просто ти весь час говориш. Я теж хочу, щоб у нас усе було добре, тому я багато працюю, і в мене просто немає часу турбуватися про дрібниці, які не затримуються в моїй голові. Що? Секретарка твого шефа виливає на себе занадто багато парфумів? Чудово! Не ображайся, але я забуду про це рівно за хвилину. Зрозумій, мені дуже складно весь час бути з тобою на одній хвилі, але якщо ти зможеш це прийняти, ми проживемо довге і щасливе життя…” – це саме те, що ваш чоловік хотів би вам якось сказати.
 12. Коли в сім’ї з’являється дитина, і жіноча увага цілком перемикається на немовля, чоловік почувається покинутим. Це одна з основних причин, через які хлопці шукають нових знайомств для спілкування і сексу на стороні, або і зовсім йдуть із сім’ї.
Оцініть статтю