15 причин полюбити самотність

15 причин полюбити самотність Психологія та відносини

А тобі знайоме відчуття самотності, коли хочеться вити на місяць, слухати до нудоти сумні пісеньки, згорнутися під ковдрою і робити ще багато дурниць. Навіщо? Поглянь на ситуацію під іншим кутом і оберни її собі на користь! Нехай почуття самотності, що виникає часом, не лякає тебе, а буде сигналом до дії й задоволення! Отже, за що можна любити самотність?

1. ТИ МОЖЕШ ПОДУМАТИ ПРО СЕБЕ

Як часто тобі доводилося забувати про свої бажання, занурюючись в іншу людину? У стосунках так легко розучитися “хотіти”, це почуття може повністю атрофуватися! Тож, життя на самоті — це чудова можливість розвинути “хотілку”! Роби, що хочеш не оглядаючись на інших людей. Спочатку це важко, але з часом бажання, що заснули, почнуть прокидатися.

2. ЖИТТЯ НА САМОТІ: УСЕ ЛІЖКО НАЛЕЖИТЬ ТОБІ

Ти можеш розлягтися поперек ліжка, не ризикуючи напоротися на чиїсь обурені крики. Вночі ніхто не перетворює тебе на місце для складання рук і ніг, та й ковдру не доводиться відвойовувати! І до речі (як ми могли забути!), ніхто не хропе тобі у вухо!

3. ТИ МОЖЕШ СПОКІЙНО ГОТУВАТИ ВСЕ, ЩО ХОЧЕШ

Або взагалі не готувати й весь день харчуватися цукерками! І ніхто не буде скиглити, що ти його не годуєш.

4. ТИ МОЖЕШ РОЗГУЛЮВАТИ ПО КВАРТИРІ ГОЛЯКА

Звісно, ти й в парі з кимось можеш собі це дозволити, але якщо ти живеш сама, тобі не потрібно вдавати з себе богиню краси щохвилини, втягуючи живіт і випрямляючи спину.

5. ТИ МОЖЕШ СЛУХАТИ СВОЇ УЛЮБЛЕНІ ПІСНІ ПОСТІЙНО!

А не вдавати, як тобі подобається шансон або, що ще гірше, справді почати ним насолоджуватися. А коли нахлинуло відчуття самотності, можна навіть і Бібера послухати, може, допоможе.

Читайте в тему: Як бути самою і не залежати від інших людей

6. ТВОЯ КВАРТИРА ПОВНІСТЮ У ТВОЄМУ РОЗПОРЯДЖЕННІ

Ти спокійно можеш дістатися з пункту А в пункт В, не натикаючись раз у раз на: а) шкарпетки; б) інструменти; в) колонки; г) шини… Та й узагалі, зверни увагу, вся територія перестала нагадувати чоловічий гараж, а нарешті перетворилася на жіночу обитель.

7. ТИ МОЖЕШ ЗАВЕСТИ КОШЕНЯ

І ніхто не буде до нього ревнувати, штовхати, лякати й робити інші, абсолютно неналежні речі.

8. ЖИТТЯ НА САМОТІ: ТИ МОЖЕШ ЗАЙНЯТИСЯ САМОРОЗВИТКОМ

Вивчити, нарешті, англійську, схуднути, зайнятися йогою, записатися на курси вишивання хрестиком… Якщо забула, чим хочеш займатися, дивись пункт 1.

9. НАРЕШТІ, ТИ МОЖЕШ ПОЛАГОДИТИ ПОТОЧНИЙ КРАН, КОМП’ЮТЕР, ТАБУРЕТКУ (ДОДАЙ ПОТРІБНЕ)

Не сама, звісно, а покликати для цієї великої мети симпатичного колегу, колишнього однокласника, сусіда (потрібно підкреслити). Та ще й отримати задоволення від цього, адже тобі не треба зображати справжнє захоплення цим вчинком упродовж пів року, та ще й улаштовувати подячну церемонію з жертвопринесенням.

10. ТИ СПОКІЙНО МОЖЕШ ЗАПРОШУВАТИ ПОДРУЖОК ДОДОМУ

Будь-яку. Подружку. До себе додому. Навіть якщо у неї груди 5-го розміру і попа, як у Дженніфер Лопес. Ніхто не буде витріщатися на видатні частини твоїх подруг, змушуючи тебе червоніти.

11. ДО РЕЧІ ПРО ПОДРУГ!

Ти можеш базікати з ними телефоном годинами!!! І ніхто не буде демонстративно закочувати очі, зітхати й обурюватися.

12. ТИ МОЖЕШ СПІВАТИ В ДУШІ

І навіть якщо у тебе голос, як у Джигурди, ніхто не засумнівається у твоїй жіночності, та й налякати своїми вокальними даними тобі просто нікого. А тому — прокинься і співай!

13. ТИ МОЖЕШ ФЛІРТУВАТИ З НЕЗНАЙОМЦЯМИ

Розучилася? Не віримо!

14. ТИ СПОКІЙНО МОЖЕШ ДОГЛЯДАТИ ЗА СОБОЮ

Не ризикуючи довести свого коханого до інфаркту, з’явившись перед ним у бігуді та масці для обличчя.

15. ТИ МОЖЕШ ЗМІНИТИ ІМІДЖ

Повністю! Постригти довге волосся, відростити коротке, перефарбуватися в чорний, синій, червоний. І, перше, ніхто цим фактом не буде обурений, друге, тобі не буде прикро, якщо ніхто не помітить змін у твоєму вигляді.

Оцініть статтю