15 ознак, що ти одержима своїм колишнім

15 ознак, що ти одержима своїм колишнім Психологія та відносини

Одержимість колишнім хлопцем схожа на одержимість демонами. Ті самі дивні голоси в голові, які нашіптують тобі божевільні ідеї, та сама неусвідомлена необхідність завдавати собі страждань (тільки не тілесних, а душевних), навіть різка зміна поведінки в наявності. Подолавши одержимість, здається, що весь цей час твоїм тілом володіла якась неадекватна, зла сутність із нереально заниженою самооцінкою. Усі спроби знайомих розплющити тобі очі блокуються цією сутністю і не доходять до твоєї свідомості, а фотографія нинішньої пасії твого колишнього діє на тебе, як святий хрест на диявола. Існують й інші ознаки одержимості колишнім хлопцем:

1. Ти шукаєш зустрічі з ним

Сутності у твоїй голові потребують підживлення, якщо ти не будеш регулярно бачити свого колишнього, то вони ослабнуть і в один прекрасний момент будуть змушені покинути твоє тіло. Ось вони й змушують тебе шукати з ним зустрічі де завгодно: біля його під’їзду, на зборах жінконенависників, і навіть у бібліотеці.

2. Він займає всі твої думки

Що б ти не робила, твої думки незмінно обертаються навколо нього. Читаючи роман про середньовіччя, ти уявляєш його в ролі безстрашного лицаря, у кожному фільмі ти знаходиш події, які траплялися під час ваших стосунків, навіть містер Пропер зі своїми залізними м’язами викликає в тебе асоціацію з колишнім хлопцем.

3. Тебе не цікавлять інші хлопці

Під час одержимості ти сліпа до уваги з боку інших хлопців. Навіть якщо Бред Піт помолодшає на тридцять років і буде готовий кинути заради тебе Анжеліну, ти не удостоїш його навіть поглядом. Адже сутностей у твоїй голові він абсолютно не цікавить, у них інша мета.

4. Ти постійно намагаєшся вивідати інформацію про нього

Тобі цікаво все, що з ним пов’язано. Куди він учора ходив, з ким зустрічався, якого кольору шкарпетки одягав. Ти намагаєшся ненав’язливо — як тобі здається — вивідати інформацію у ваших спільних друзів, а вони у відповідь… (див. пункт 5).

5. Твої друзі приречено закочують очі, коли ти починаєш про нього говорити

Це тобі здається, що ти дуже рідко про нього згадуєш. Але насправді всі теми ти постійно зводиш до свого колишнього хлопця. Спроби друзів відкрити тобі очі на твою одержимість провалилися, і тому їм нічого не залишається, як терпляче чекати, коли ж ти знову станеш нормальною.

6. Ти зовсім забула про свою гордість

Якщо він раптом подзвонить тобі посеред ночі й попросить приїхати, ти навіть не питатимеш навіщо, і галопом побіжиш до нього. Будь-який знак уваги з його боку викликатиме в тобі надію на відродження ваших стосунків. Навіть якщо цим знаком буде його прохання виправдати його перед своєю дівчиною або допомогти вибрати їй подарунок на день народження.

7. Під час зустрічі з ним ти поводишся неадекватно

Ти можеш впадати в ступор і наївно дивитися на нього обожнюючим поглядом, намагатися вдавати з себе фатальну жінку, надаючи своєму голосу сексуальної хрипоти, або щосили намагатися мати байдужий вигляд. У будь-якому разі твоя поведінка під час зустрічі з колишнім завжди є неприродною, і це помічають усі навколо.

8. Тобі здається, що ваші стосунки були ідеальними

Ну і що, що він регулярно тебе зраджував? Зате він уміло це приховував і жодного разу не назвав тебе чужим ім’ям.

9. Ти подумуєш про те, щоб зробити тату з його портретом

Так само як люди, одержимі демонами, намагаються понівечити своє тіло, так і дівчина, одержима колишнім хлопцем, замислюється про те, щоб увічнити улюблений образ на тілі. На щастя, наважуються на такий крок лише за найзапущенішої стадії одержимості.

10. На твоїй сторінці в соціальних мережах щодня з’являються слізливі пости про вічне кохання

Якщо раніше на твоїй сторінці були тільки няшні котики й кулінарні рецепти, то зараз її заполонили сльозливі пости на кшталт “справжнє кохання безсмертне” або “споріднена душа — це назавжди”. Подумай про своїх друзів! Їм же доводиться це читати. Тому-то вони ще частіше приречено закочують очі при зустрічі з тобою.

11. Його нинішня пасія здається тобі втіленням зла

Якою б милою і чудовою дівчиною вона не була, сутності у твоїй голові не дадуть тобі це розглянути. Для тебе вона завжди буде злою Бабою-Ягою, що лякає немовлят. І що тільки він у ній знайшов?

Читайте також: Чому йдуть чоловіки? Що штовхає чоловіка кинути сім’ю?

12. Ти спиш у його футболці

Він неодноразово просив повернути свою улюблену футболку, але ти не можеш цього зробити. Адже вона зберігає запах його тіла (тому ти її вже місяць не переш).

13. Ти почала ретельніше стежити за своїм зовнішнім виглядом.

А як же інакше? Адже ти ж будь-якої миті можеш із ним зіткнутися. А раптом немите волосся або зрадницькі кола під очима підірвуть його рішучість відновити ваші стосунки. Такого не можна допускати!

14. Ти регулярно переглядаєш ваші спільні фото.

Цей щоденний ритуал просто необхідний для підживлення сутностей. Адже твій колишній завжди так добре виходить на фотографіях. Навіть там, де він зображений у момент падіння молотка на його ногу, де червоний колір обличчя так вдало підкреслює колір його зелених вирячених очей.

15.Ти помічаєш у ньому тільки позитивні якості.

Те, що раніше тебе в ньому дратувало, тепер викликає розчулення. Його величезний шнобель здається тобі зараз акуратним грецьким носиком, надмірна скупість — благородною ощадливістю, а звичка мальовничо розкидати шкарпетки по квартирі — проявом творчої натури.

Що швидше ти виявиш одержимість, то швидше можна буде провести сеанс екзорцизму. Тільки священник у цій справі не допоможе, ти сама маєш вилікуватися.

Оцініть статтю