Чому йдуть чоловіки? Що штовхає чоловіка кинути сім’ю?

Чому йдуть чоловіки? Психологія та відносини

Рідкісна жінка не загадувалася над питанням чому чоловіки кидають? У цій статті відкриваємо таємниці чоловічої психології.

Будь-яка жінка, яка пережила розрив з ініціативи чоловіка, ставить собі запитання: “Чому він мене кинув?” Одні дівчата вирішують, що причина в ній: “Я – товста, некрасива, погано готую…” Інші ж вирішують свої душевні муки просто – звинувачують чоловіка: “Він – невдячний козел, як і всі чоловіки!” Однак, істина, як це завжди буває, десь поруч. То в яких обставинах криється правда?

Чоловік і полігамія

Існує думка, що всі чоловіки полігамні. Може саме тому чоловік не може втриматися з однією дівчиною і постійно зраджує, думає представниця слабкої статі. Біологічно правило виживання у чоловіків виражається необхідністю залишити після себе якомога більшу кількість потомства, а у жінки – зберегти це потомство і поставити його на ноги.

Щоб уникнути розставання потрібно просто прийняти закони природи. Коли жінка постійно ревнує свого обранця, вона не тільки висловлює йому недовіру, а й обмежує його свободу. Для чоловіка це своєрідний маячок, подразник. Такі стосунки недовго проживуть. Щоб уникнути подібної долі, побудуйте у вашій парі максимально довірчі стосунки та навчіться спокійно розмовляти про секс.

Якими чоловіки бачать стосунки?

Якщо говорити про жіноче уявлення ідеальних стосунків, то вони мають вигляд букета з поваги, ніжного ставлення одне до одного, довіри, підтримки, закоханості, прив’язаності, прийняття себе такими, якими є, сексуального задоволення, можливості самореалізації, відчуття, що ти не сам, що ти бажаний партнер, і надалі можливість продовження роду. Чоловік також чекає від стосунків необхідних саме йому певних барв почуттів. Якщо він не отримує те, що йому необхідно і не сподівається це отримати в майбутньому, він розриває стосунки і йде.

Не соромтеся говорити з коханим про те, чого йому не вистачає у ваших взаєминах. Відповідь від нього прийде не одразу, головне – торкнутися цієї теми. Часто всередині себе жінка сама знає відповіді на свої запитання.

Наші ролі у стосунках

Чоловіки часто нагадують маленьких дітей, тоді як жінка може відігравати у стосунках різноманітні ролі, зокрема кухарки, надійного друга, світської леді або ненаситної коханки.

Для кожної сторони вже закладені свої соціальні ролі, і головне, щоб вони сходилися в один час: справжня леді та галантний кавалер, чоловік-сім’янин та турботлива господиня, чудовий коханець та пристрасна коханка. Якщо чоловікові потрібна підтримка, він хоче її отримати від довіреного товариша, а не від манірної партнерки.

Рекомендуємо також прочитати статтю на тему “Як перенести розлуку з коханою людиною?

Неузгодженість ваших ролей, також може бути тією причиною, чому чоловіки кидають і йдуть з давно сформованих стосунків. Вчіться прислухатися один до одного, переймайте досвід у щасливих пар, придивіться, як вони домагаються гармонії в сім’ї. Також не завадить відвідати кілька тренінгів, присвячених особистій терапії, окремо і спільно. В іншому разі з’явиться суперниця, яка зможе краще за вас зіграти роль, так необхідну йому, і розкрити весь його “театральний” потенціал.

Почуття обов’язку та його вплив

Ще з самого дитинства дорослі постійно навіюють маленьким хлопчикам їхні обов’язки. Спочатку “ти мусиш” кажуть батьки, бабусі й дідусі, потім до них долучаються вихователі в дитячому садочку, вчителі, викладачі, етикет суспільства і навіть засоби масової інформації.

Мати вчить сина, як поводитися з жінками, постійно кажучи, що слід йому робити. Потім з’являється дружина, перед якою весь обов’язок і віддається. Яскравими прикладами такого життя стає шлюб за потребою і подружнє життя, де чоловік залишається в сім’ї тільки через дітей або через острах того, що близькі не зрозуміють його вчинок.

Надмірне почуття обов’язку сковує чоловіка і те, що він не в змозі зробити, намагається змусити зробити за нього жінку. Так партнер свідомо чи несвідомо створює ситуації та поводиться так, щоб жінка сама прийняла рішення його кинути. Він відкрито починає її зраджувати, ображати її та всю її рідню, іноді підіймає на неї руку.

Щоб ситуація не доходила до глухих кутів, не зловживайте його почуттям обов’язку. Адже що більша дія, то більша протидія.

Вічні розмови

Ви уникаєте розмов про те, що Вас хвилює? У кожній людині десь глибоко, за оборонною оболонкою живе вразлива душа, яка боїться бути скривдженою необережним словом або дією. Ось тому ми приховуємо всі свої слабкості й ніколи не говоримо про те, що нас ранить. Однак кожна дрібниця, несказана вчасно, залишається в душі. З роками вони накопичуються, і настає той момент, коли всі образи вивергаються вулканом обурення і чоловік іде.

Світські бесіди гарні на світському прийомі. Між близькими людьми такі розмови призводять до віддалення одне від одного. Відсутність душевної близькості також згодом нажене думки про те, що пора почати особисте життя з нового аркуша і з новою людиною.

Якщо Ви впевнені, що останнє не про вас, тоді зможете з легкістю відповісти на наступні запитання:

  1. Ви детально знаєте, чим зайняті думки Вашого коханого?
  2. Що турбує його?
  3. Що йому у Вас подобається і що він хотів би змінити?
  4. Які в нього сексуальні фантазії?

Заведіть традицію говорити про те, що не дає вам спокою, адже жінці завести відверту розмову набагато легше, ніж хлопцеві. Говорити прямо про те, що турбує складно обом полам. Тільки жінка володіє майстерністю говорити образами, жестами й натяками, уникаючи називати речі своїми іменами. Чоловік же звик говорити конкретно по справі або не говорити зовсім.

Але пам’ятайте, що сильній половині людства складно сприймати довгі розмови, в яких основна думка так глибоко захована, що навіть глибоководник не зможе її виловити. Тому говоріть по справі короткими прямими фразами. Тоді й від нього зможете отримати пряму та щиру відповідь.

У статті було розглянуто тільки найосновніші причини, чому ж чоловіки кидають своїх колись коханих жінок. Існує ще маса причин, назвати які не зможе навіть фахівець у сфері сімейних стосунків. Однак якщо навчитися прислухатися до партнера, ви разом зможете обійти всі проблеми, які зустрічаються на шляху кожної пари.

Оцініть статтю