Як перенести розлуку з коханою людиною?

Як перенести розлуку з коханою людиною? Психологія та відносини

На жаль, наше життя непередбачуване й часом підносить нам неприємні сюрпризи. Здавалося б, ще вчора міцні на перший погляд і гармонійні стосунки пари дали «тріщину» і неминучим фіналом стало розставання.

Причини розставання можна перераховувати нескінченно – не зійшлися характерами, зрада, переосмислення особистих цінностей, нова, раптово спалахнула любов. Одна справа, якщо молоді люди прийшли до обопільного рішення і вирішили мирно розійтися, зберігши при цьому дружні відносини, але все ж, для багатьох розставання з близькою, коханою людиною можна порівняти з кінцем світу. Як жити далі, як прийняти ситуацію такою, яка вона є і перенести розлуку з коханою людиною з мінімальними душевними втратами?

Не замикатися в собі

Перш за все, потрібно зрозуміти, що б не сталося, життя триває і попереду вас чекають нові зустрічі, яскраві моменти і звичайно ж. нові відносини і любов. Звичайно, в перші дні, тижні, а можливо, й місяці буде здаватися, що життя втратило сенс, до того ж, якщо відносини були тривалими, пам’ять невпинно буде повертати вас у минуле. Знайомі вулички, парк, де ви гуляли, місце знайомства, улюблена кафешка, м’яка іграшка, подарована на день народження, «валентинка» або будь-яка інша, навіть сама незначна дрібниця буде нагадувати про щасливі дні. Навіть позбувшись від усього того, що буде нагадувати вам про коханого, почуття підуть не відразу.

По-перше, не варто стримати емоції, замикатися і тим більше звинувачувати в усьому себе. Якщо хочеться плакати – плачте, сльози очистять душу і нехай на час, але стане легше. З часом біль піде, і з кожним днем життя буде наповнюватися новими фарбами. Намагайтеся перший час, щоб не ятрити «душевну» рану не відвідувати ті місця, де ви проводили час удвох. Постарайтеся тверезо проаналізувати стосунки, і не намагайтеся будь-якими способами повернути коханого. Все, що ви не встигли або хочете висловити, можна написати на папері, а ще краще, поділіться своїми переживаннями з найкращою подругою або друзями. У цей період дружня підтримка просто необхідна.

розлучення

Погляньте на ситуацію з боку. Займіться собою

Не варто думати, що життя закінчене, і ви не зможете існувати без свого коханого. Як би це дивно не звучало, але на даному моменті свого життя ви повністю надані собі і незалежні. Можливо, ви давно хотіли зайнятися яким-небудь хобі, відвідати іншу країну, записатися на курси іноземної мови або в автошколу. Не варто з головою занурюватися в проблему і постійно жаліти себе. З, запишіться на фітнес, сходіть в СПА-салон, змініть імідж і стиль, до того ж шопінг чудово піднімає настрій і є найкращим антидепресантом для багатьох дівчат. Можливо, зустрівши вас оновлену, ваш колишній пошкодує і захоче вас повернути, але от питання – чи потрібно це?

Поміняйте стиль життя

Можливо, для відновлення душевної рівноваги потрібен час, однак не варто вести самітницький спосіб життя. Зустрічайтеся з друзями, ходити на вечірки, знайомтеся з новими людьми, рушайте в подорож з веселою компанією, заведіть домашнього улюбленця або стрибніть з парашута. Намагайтеся наповнити своє життя яскравими враженнями і незвичайними пригодами. Подивіться навколо, можливо у вас з’явився таємний шанувальник, адже як відомо, тільки нові відносини допоможуть позбутися від старої прихильності і нав’язливої любові. І пам’ятайте, раз вже так розпорядилося життя, значить, ваш улюблений просто не був вашим «половинкою» і попереду вас чекає справжня, щира, справжня любов!

Оцініть статтю