Май-слінг – основні переваги використання

Май-слінг – основні переваги використання Материнство

Сучасні батьки все частіше відмовляються від громіздких і незручних дитячих колясок, віддаючи перевагу різноманітним носіям, а точніше слінгам, які мають масу переваг. Хочете дізнатися яких саме?

Мамі легко – дитині зручно!

Серед всіх існуючих сучасних видів слінгів, найбільшою популярністю користуються саме май-слінги, які з’явилися всього кілька років тому, але вже представлені в досить широкому асортименті.

Конструкція

Для початку слід розповісти про саму конструкцію даного виробу, яка відрізняється особливою простотою і надійністю і являє собою прямокутник з міцної тканини, по кутах якого вшиті лямки. Також до виробу додається пояс. Завдяки такому зручному, так би мовити, інженерному рішенню, навіть новачок в носінні слінгів зможе швидко освоїти принцип їх надягання і зняття. Показово і те, що навчитися використовувати май-слінг можна досить легко, оскільки неправильно надіти його просто неможливо, що гарантує 100% безпеку малюка і максимальну зручність при використанні.

Ще однією перевагою можна назвати можливість правильно розподіляти навантаження на спину і хребет мами, виключаючи будь-який можливий дискомфорт. Але виробники подбали не тільки про батьківську зручність – май-слінг забезпечуює малюкові правильне фізіологічне розташування, що дозволяє досить тривалий час перебувати в ньому без будь-якої шкоди для здоров’я.

Фахівці відзначають здатність май-слінгів запобігати розвитку дисплазії тазостегнових суглобів, а також викривлення хребта у малюків. Саме з цієї причини їх рекомендують починати носити безпосередньо з моменту народження дитини (якщо мама має досвід носіння), або ж з 4 місяців (якщо мама ще досконально не оволоділа всіма тонкощами).

Зручність

Важливим моментом експлуатації май-слінгів можна назвати їх максимальну зручність і комфорт під час годування. Це досягається за рахунок можливості регулювання довжини плечових лямок, що дозволяє зручно розташувати дитину в горизонтальному положенні, оптимально по відношенню до материнських грудей. Завдяки цьому малюк може перебувати на свіжому повітрі максимальну кількість часу, а мамі не доведеться регулярно повертатися додому для чергового годування.

Безпека

Май-слінги можуть похвалитися своєю високою міцністю і надійністю, оскільки для їх виробництва використовується тільки спеціальна тканина, без будь-яких пластикових або дерев’яних вставок. Даний вид слінгів можна носити в будь-який час року і в будь-яку погоду, як поверх одягу, так і під нею.

Одразу хочемо відзначити, що тим батькам, які сумніваються в міцності і безпеці конструкції краще вибирати такий різновид слінгів, як шарфомай, який має ширші лямки і спеціально зшиту основу. Ця модель забезпечує ідеальне прилягання малюка до батьківського тіла, що повністю виключає відчуття дискомфорту у самої мами навіть при досить тривалому носінні немовляти протягом дня.

Оцініть статтю