Чи можна давати настої та кисіль дитині під час підгодовування?

Настої та кисіль Материнство

Кисіль є одним із найбільш популярних та корисних продуктів у дитячому меню. Вся річ у тому, що він може виготовлятися на основі фруктів, ягід і навіть овочів, що робить його не тільки цінним, а й смачним напоєм. Багато матусь часто замислюються над тим, з якого віку можна вводити в прикорм малюків кисіль і різні настої з фруктів. Тому в сьогоднішній статті ми вирішили детальніше поговорити на цю тему.

Насамперед хотілося б сказати, що ніякі додаткові напої, крім звичайної води, не слід давати діткам до пів року. Крім цього, важливо знати, як правильно вводити в прикорм нові напої, щоб вони не завдали шкоди маленькому організму.

Насправді органи травлення кожної дитини вважаються досить вразливими до нових продуктів. Тому при неправильному введенні того чи іншого прикорму, малюки починають страждати на хворобливі відчуття в ділянці живота, запор або пронос.

Хай там як, загальний стан та самопочуття немовлят безпосередньо залежить від харчування. Тому до введення нових продуктів слід відноситися з усією уважністю та відповідальністю.

Основні переваги киселю та настоїв із фруктів

  1. По-перше, цей напій має густу консистенцію, що своєю чергою при вживанні сприяє утворенню захисної плівки на слизових оболонках.
  2. По-друге, регулярне вживання цього напою сприяє покращенню травлення.
  3. По-третє, деякі овочі та фрукти, на основі яких готується кисіль, мають особливу протизапальну, очищувальну та антимікробну дію.
  4. По-четверте, настої із сушених фруктів рекомендується давати дітям у разі виникнення простудних захворювань.
  5. По-п’яте, напої з густою консистенцією ідеально підходять для малюків, які страждають на недолік ваги.
  6. По-шосте, натуральні напої на основі фруктів та овочів відмінно очищають судини та виводять холестерин з організму.

Звичайно ж, якщо у малюків є схильність до алергічних реакцій, введення кожного нового продукту може завдати шкоди організму. Тому тут краще віддавати перевагу сушеним фруктам, які самі по собі не є алергенами.

Як бачите, киселі та настої із сушених фруктів не тільки можна, а й потрібно давати малюкам у період прикорму. Головне, робити це з особливою обережністю.

Якщо у вас залишилися додаткові питання, перед введенням напоїв з фруктів і овочів в раціон малюка, рекомендується проконсультуватися з досвідченим педіатром. Лікар врахує індивідуальні особливості організму малюка, після чого зможе сказати, які саме напої справді зможуть принести користь його організму.

Оцініть статтю