Дитяча творчість або чим зайняти своїх дітлахів

Дитяча творчість або чим зайняти своїх дітлахів Виховання дітей

Якщо ви шукаєте якісь нові розваги для всіх членів своєї родини, спробуйте зайнятися творчим самовираженням. Думаєте, у вас нічого не вийде? Не бійтеся, тут не потрібна ступінь бакалавра мистецтв, щоб виявляти таланти. До того ж, ваші діти будуть просто у захваті від запропонованих ідей.

Цікаві розваги для всієї родини

Спільна робота зміцнює сімейні узи, стимулює дитячу уяву і залишає незабутні спогади про весело проведений час. Дитяча творчість – це своєрідна дитяча мова. Дитина вчиться спілкуватися, розуміти і пізнавати світ за допомогою свого унікального самовираження. Ось, як можна цікаво провести час всією родиною, за допомогою розвиваючих ігор та пізнавальної активністі малят.

Дошкільнята

Маленькі дітки полюбляють бруднити ручки. На щастя, відбитки їх долоньок можна легко перетворити на витвори мистецтва:

  1. Скористайтеся гіпсом, щоб зробити зліпки маленьких ручок і розфарбуйте їх разом з дитиною в улюблені кольори малюка.
  2. Хочете створити веселий пам’ятний шедевр? Візьміть білу футболку або фартух, яскравий перманентний маркер і зробіть безліч трафаретів маленьких ручок на тканині.
  3. Трафарети та зліпки маленьких ручок можна використовувати в якості основи в безлічі сімейних проектів святкової тематики.

Молодші класи

Як тільки діти йдуть до школи, вони стають менш залежними від батьків. У цьому віці за допомогою дитячої творчості малюки хочуть навчитися показувати свою індивідуальність і розвивати навички самовираження. Ось кілька проектів, які вони можуть зробити з вами або самостійно:

  1. Дерев’яні рамки для картин або фотографій – це відмінні сувеніри, які ваш маленький художник може зробити сам або під батьківським наглядом. Така діяльність відкриває широкі можливості для стимуляції дитячої уяви, адже рамки можуть бути будь-яких форм і кольорів.
  2. За допомогою середньої товщини блокнота і кольорових фломастерів ваш школяр здатен зробити чарівний зошит, в якому можна оселити мультиплікаційний персонаж, та спостерігати за його життям, швидко гортаючи сторінки блокнота.
  3. Запропонуйте дитині за допомогою кольорових маркерів точково зафарбувати невеликий малюнок або створити оптичну ілюзію, використовуючи фарби і кольорові наклейки.

Середні класи

Коли діти дорослішають, їх стає все важче захопити дитячою творчістю або сімейними іграми. Але ось, що можна придумати:

  1. Озброївшись милом і ножами для чищення овочів, ваша сім’я може зайнятися різьбленням по милу, створюючи химерні фігурки та силуети.
  2. Старші діти можуть спробувати під батьківським контролем зробити свічку в домашніх умовах.
  3. Створення мозаїки – це досить складне завдання навіть для посидючого підлітка. Але можна захопити дитину обклеюванням трафаретного малюнка кольоровим папером. Або ж пустити у справу відламки керамічної плитки та зробити мозаїку на поверхні старого столу, який стоїть у вас у дворі.

Не ховайте свої сімейні шедеври. Дозвольте малюкам пишатися спільно виконаною роботою! Сфотографуйте ваші твори мистецтва та скористайтеся послугами компаній, які роблять художні принти на футболках з фотографій замовника. Хай всі милуються творчим дитячим самовираженням.

Оцініть статтю