Чим зайняти 3-річну дитину?

Чим зайняти 3-річну дитину? Виховання дітей

Здавалося б, немає нічого складного в тому, щоб розважити нудьгуючого або вередуючого малюка. Але насправді не все так просто. У 3-річному віці діти все ще схильні до істерик, тому в даному випадку ваша здатність бути гнучкою має вирішальне значення.

Є і хороші новини. Оскільки карапуза можна легко захопити руховою або пізнавальною активністю, завдання істотно спрощується. До того ж сьогодні серед дітей і батьків вельми популярні розважальні центри, де є маса розваг для дітлахів будь-якого віку.

Проте, в більшості випадків, розважити 3-річну дитину можна без дорогих іграшок або екскурсій. Причому все, що вам для цього буде потрібно, завжди є під рукою.

Чим зайняти маленьку дитину – 7 перевірених ідей

Отже, щоб зайняти своє маля, яке занудьгувало, вам знадобляться:

  • старий одяг;
  • дитячий посуд і пластикова їжа;
  • вуличні іграшки (крейда, водний пістолет і т.і.);
  • книги;
  • пазли;
  • настільні ігри;
  • художні приналежності.

Костюмована вечірка

Різні фантазії і уявні персонажі дуже популярні серед 3-річок. Тому гра в переодягання може зайняти вашого малюка як мінімум на годину. Дістаньте свій старий одяг, який дитина зможе хоч якось на себе приміряти, і влаштуйте костюмовану вечірку.

Домашній ресторан

Використовуючи домашній реквізит, яким може стати все що завгодно в межах видимості, створіть домашній ресторан, використовуючи дитячий іграшковий посуд і пластикові продукти харчування. Ляльки, опудала тварин або паперові фігурки казкових персонажів можуть бути відвідувачами вашого закладу.

Ігри на свіжому повітрі

Щоб розважити дитину не обов’язково використовувати домашні підручні засоби. Якщо погода дозволяє, вийдіть на вулицю, дайте дитині відерце і прогуляйтеся по околицях. Дозвольте малюкові збирати цікаві каменьці, гілочки і квіти, які будуть зустрічатися на шляху. Помалюйте крейдою на тротуарі. Спекотним літом можна постріляти один в одного з водного пістолета, взимку виліпити снігову бабу, а восени пограти з яскравим опалим листям.

Малюк поливає квіти

Читання

3-річна дитина вже може сама назвати книги, які хотіла б почитати. Але якщо вибір домашньої літератури обмежений або малюкові вже набридли всі прочитані казки, сходіть з ним в бібліотеку і виберіть нові цікаві твори.

Пазли

Розважити карапуза можна і веселими пазлами з мультиплікаційними героями. Зазвичай в цьому віці діти здатні самостійно зібрати пазл з 9 або або 16 частин.

Настільні ігри

Пограйте в прості настільні ігри, які є вдома або придумайте свої власні розваги. Наприклад, розставте кілька відер або кошиків для білизни по периметру кімнати і по черзі кидайте в них кульки.

Дитяча творчість

Сприяйте дитячої творчості. Папір, клей, картон, маркери, олівці, блиск, пластилін і акварельні фарби – все це можна з успіхом використовувати, щоб розважити засмученого карапуза. Не знаєте, чим зайняти дитину? Дозвольте малюкові робити з вищепереліченими предметами все, що йому заманеться, або придумайте якийсь проект і створюйте його разом.

Оцініть статтю