Акліматизація на морі для дорослих та дітей

Акліматизація на морі для дорослих та дітей Відпочинок

Літній час – це сезон відпусток, коли кожна сім’я намагається вибратися за межі рідного міста або навіть країни і, звичайно ж, вирушити на південь до теплого моря, сонечка та завжди гарної погоди. Але повноцінному відпочинку може стати на заваді акліматизація на морі, особливо якщо відпустка проводиться з дітьми. Як пережити цей період і скільки часу потрібно для акліматизації?

Акліматизація на морі – це звикання та перебудова організму до тих умов, які є в тій чи іншій місцевості. Це не тільки кліматичні умови, які геть-чисто відрізняються від звичного для людини навколишнього середовища, а й мікроорганізми тієї місцевості, куди відпочиваючі вирушили проводити відпустку. Для повноцінного відпочинку багатьом сім’ям з маленькими дітьми рекомендують їхати на море як мінімум на 3 тижні, але в умовах сучасного ритму життя для більшості відпочиваючих це неможливо ні фінансово, ні за тривалістю самої відпустки. Саме тому спочатку при прояві акліматизації можуть знадобитися медпрепарати.

Читайте також: Чим зайнятися у вихідні з сім’єю?

Найчастіше звикання до клімату та мікроорганізмів певної місцевості проявляється симптомами застуди. У цьому випадку можна просто убезпечити себе, приймаючи противірусні препарати або звичайнісінький панадол. Через 2-3 дні все має зняти рукою. Крім того, дуже важливо відразу не проводити весь день на пляжі під відкритим сонцем. Панамки, легкий пляжний одяг, парасольки, захисні креми мають стати вірними супутниками на перші кілька днів під час походу на пляж.

Перший день не рекомендується проводити під сонцем понад 15-20 хвилин, надмірне купання може нашкодити. Якщо є можливість, бажано більше перебувати в тіні. Дихати морським корисним повітрям можна і під накриттям, а убезпечити себе від опіків та перегріву в перший день просто необхідно.

Оцініть статтю