8 місць, які ви повинні відвідати в Румунії

8 місць, які ви повинні відвідати в Румунії Відпочинок

Неймовірної краси пейзажі, багата історія, розкішна архітектура і безліч цікавих місць. Румунія закохує в себе з першого знайомства. Якщо зберетеся в подорож Східною Європою, обов’язково зробіть зупинку в цій дивовижній країні. А ось і місця, які ви повинні відвідати в Румунії.

Замок Пелеш

Замок Пелеш
Замок Пелеш

Палац Пелеш – одна з головних пам’яток Румунії. «Карпатська перлина» розташована в мальовничій гірській місцевості неподалік міст Брашов та Синаю. Нині замок Пелеш — не лише пам’ятка архітектури, виконана у стилі неоренесансу, а й музей із розкішною експозицією. Колекція лицарської атрибутики, начиння із севрської порцеляни, венеціанські дзеркала — це лише мала частина того, що можна побачити на власні очі у палаці. Парки та тераси, прилеглі до замку, також варті захоплення.

Читайте також: Як спланувати відпустку в останню хвилину?

Брашов

Брашов
Брашов

Саме звідси родом легенда про Дракулу. Місто Брашов входить до десятки найбільших міст Румунії. Він ідеально підходить для того, щоб познайомитися з традиціями та історією Трансільванії. Химерні ландшафти та чудові пам’ятки архітектури — Брашов зберіг основні атрибути середньовічного міста.

Румунський Атенеум

Румунський Атенеум
Румунський Атенеум

Справжній храм мистецтва розташований у Бухаресті. 2007 року візитна картка Румунії поповнила список об’єктів європейської спадщини. Розкішний інтер’єр і не менш багатий екстер’єр — неокласична будівля з пишним оздобленням усередині стала символом духовної традиції Румунії.

Замок Дракули (Замок Бран)

Замок Дракули (Замок Бран)
Замок Дракули (Замок Бран)

Видатна визначна пам’ятка розташована за 30 км від Брашова. Історія замку тісно пов’язана з легендою про графа Дракулу, чиє життя огорнуте таємницею і затягнуте готичним мороком. Сьогодні замок є приватною власністю, але за невелику плату у маєток проводять екскурсії.

Трансфегераське шосе

Трансфегераське шосе
Трансфегераське шосе

Звивисте шосе з’єднує Валахію та Трансільванію – дві великі області Румунії. Для туристів це ще й добрий спосіб насолодитися красою гірських масивів. Дорога, скажімо прямо, — не для слабаків, але краєвиди варті того, щоб ними насолодитися.

Читайте також: Острів Кюрасао – райське місце для відпочинку

Румунський палац культури

Румунський палац культури
Румунський палац культури

Неймовірно красива будівля розташована в місті Яси (відразу позначте її на своїй туристичній карті). Палац культури – локація для проведення різноманітних виставок та фестивалів. Заходи тут проводяться цілий рік.

Клуж-Напока

Клуж-Напока
Клуж-Напока

Центр нічного життя та розкішне місто з унікальними архітектурними спорудами – Клуж-Напока дозволить повною мірою поринути у атмосферу сучасної Румунії.

Сібіу

Сібіу
Сібіу

Місто розташоване в регіоні Трансільванія – ідеальне місце для знайомства з драматичними румунськими пейзажами та готичними легендами. Вважається одним із найважливіших культурних та релігійних центрів Румунії.

Оцініть статтю