7 способів прищепити дитині здорові зубні звички

здорові зубні звички Виховання дітей

Навчити дитину здоровим зуболікарським звичкам у ранньому віці, означає зберегти її зуби перлинно-білими і запобігти всіляким захворюванням, пов’язаним з поганою гігієною зубів, починаючи від періодонтальної хвороби і закінчуючи діабетом. Але змусити малюків дбати про свої зуби не так просто.

Сьогодні ми розповімо кілька хитрощів, якими можуть скористатися будь-які батьки, які бажають, щоб турбота про зуби стала частиною повсякденного життя дитини.

Пісеньки

Давайте подивимося правді у вічі, веселі пісні автоматично роблять захоплюючим будь-який процес. Використовуйте дитячі пісеньки, які знайдете в інтернеті, щоб переконатися, що вранці та вечорами малюк витрачає достатньо часу на чищення зубів.

Електрична зубна щітка

Електрична зубна щітка має ряд переваг перед звичайною щіткою. По-перше, чистити нею зуби набагато цікавіше і веселіше, що робить чищення зубів цікавим заняттям. По-друге, електричний прилад практичніший у використанні, оскільки моторика дитячих рук не дозволяє належним чином здійснювати рухи, необхідні для ретельного чищення зубів.

Мобільні додатки

Існує безліч дитячих програм для смартфонів, спрямованих на заохочення здорових звичок. Багато з них допомагають дитині навчитися правильно і регулярно доглядати ротову порожнину.

Батьківська модель

Як батьки, ви напевно знаєте, що діти будуть наслідувати ваш приклад. Якщо малюки бачать, що ви регулярно і ретельно чистите зуби, вони з великою ймовірністю стануть робити те саме.

Батьківська модель

Дитячий стоматолог

У разі виникнення проблем із зубами у дитини звертайтеся лише до дитячого стоматолога, який спеціалізується на лікуванні малюків. Даний фахівець знає безліч ігор і розваг, що відволікають від зубного болю і усувають страх, побачивши працюючі стоматологічні прилади. Таким чином, ви створите у дитини позитивний досвід відвідування дантиста, який у дорослому житті дозволить йому безбоязно лікувати зуби.

Зубна нитка

Стоматологи рекомендують проводити щоденне чищення між зубами. Однак маленьким ручкам важко впоратися з дорослою зубною ниткою, обмотаною навколо пальців. Спробуйте дитячу яскраву, мультяшну зубну нитку, яка набагато простіша у використанні.

Здорове харчування

Знову ж таки, тут все засноване на вашому особистому прикладі. Важливо не лише розповідати дітям про правильне харчування, шкоду солодощів та солодких газованих напоїв, а й самим дотримуватись власних рекомендацій.

Оцініть статтю