5 звичок успішних людей

5 звичок успішних людей Психологія та відносини

Книги та блоги, що розкривають секрети успіху, так і не переконали вас підняти п’яту точку? Написані статті, може, й красиві, але без вашого бажання та важкої праці успіх буде так само далекий, як і здоровий глузд деяких «успішних» інтернет-порадників.

Ми зібрали важливі підказки про формування корисних навичок, які допоможуть наблизитися до успіху.

Перше і найважливіше — визначтеся, чим ви хотіли б займатися. Робота має вас надихати. Кохання – головний пазл у картині під назвою «Успішна кар’єра». Як би ви не намагалися, нелюбиме заняття не принесе бажаних плодів. Тому з усілякою відповідальністю підійдіть до вибору роботи.

«Зміни – це завжди ризиковано та страшно. Але хто змінить ваше життя, крім вас самих? Ви повинні попри страх та ризик рухатися вперед. Це і є головним секретом успіху»
П. Коельо

Доводьте розпочате остаточно. Це риса не лише успішних, а й сильних людей. А успіху без сили волі не досягти. Зізнайтеся, адже було таке: ви щось починали робити, але через власний страх невдачі чи страх осудів просто кидали все на півдорозі? Пообіцяйте собі бути цілеспрямованими та впевненими у своїх силах.

«Три сходинки до успіху на «Н»: Натиск, Нахабство та Незалежність»
Ф. Бегбедер

Будьте неповторними і в стилі, і в діяльності. Наслідування справжнього успіху навряд чи призведе. Якщо хочете досягти вершин, вибирайте ту область, в якій ви найбільш сильні, навіть якщо при першій думці це викликає подив. Начхати на нерозуміння суспільства. Наприклад, ви знали, що спочатку лак для нігтів здавався «незрозумілою лондонською примхою». Зараз же незамінна деталь стилю кожної дівчини. Поява автомобілів на початку ХХ століття теж не спричинила фурору. Багато критиків та експертів в один голос заявляли, що це непрактичний і дорогий засіб пересування, який ніколи не буде популярним. Вся суть у тому, щоб не дотримуватися думки і порад натовпу. Точніше, прислухатися, але ніяк не ставити їх вище за свої ідеї.

«Існує думка, що успіху досягають ті, хто не лінується рано вставати. А ось і ні: успіх приходить до тих, хто встає у чудовому настрої»
М. Ашар

Не будьте надмірно горді і самозакохані – це не загрожує успіху. Не соромтеся своїх помилок, визнання власної неправоти. Без ухвалення критики (аргументованої!) вам не досягти успіху. Не забувайте тих, кому ви завдячуємо успіхом чи дієвими порадами, виховуйте в собі почуття гумору, вмійте ефектно падати і красиво вставати. Ніколи не здавайтесь.

«Хочете досягти успіху – уникайте 6 пороків: сонливості, лінощів, страху, гніву, несерйозності та нерішучості»
Дж. Чан

Чи не зупиняєтеся на досягнутому. Ніколи не робіть ставку на єдину ідею, одну якусь область. Розвивайтеся, будьте багатогранними.

Як говорив О. Марден, «реалізація вашого успіху визначатиметься тим, чи здатні ви не зрадити свою мрію, пронести її через усі випробування».

Оцініть статтю