10 найкращих міст Великобританії для життя

10 найкращих міст Великобританії для життя Відпочинок

Оскільки вартість життя в англійській столиці з кожним роком зростає, випускникам коледжів та молодим фахівцям стає все складніше реалізовувати свій потенціал саме в Лондоні. Багато хто з них не може дозволити собі орендувати житло, а купівля будинку стає і зовсім нездійсненною мрією.

Відкрийте для себе іншу Великобританію

На щастя, Англія – це не тільки Лондон. Перспективна молодь вже встигла зрозуміти, як позбутися фінансового тягаря британської столиці, і де можна чудово влаштуватися, не відчуваючи проблем з власною самореалізацією. Якщо ви теж хочете перебратися до туманного Альбіону, але розумієте, що життя в Лондоні вам буде не по кишені, подивіться на ці міста Великобританії, життя в яких анітрохи не гірше, ніж у столиці, але значно дешевше.

Манчестер

Манчестер
Манчестер

Англійці часто називають це місто північним Лондоном. Манчестер є чудовим місцем для життя, де можна відчути на собі всі переваги європейської цивілізації за цілком помірну ціну.

Читайте також: Різдво в Європі: 5 святкових міст Старого Світу

Брайтон

Брайтон
Брайтон

Брайтон (жваве місто у самого моря з великою кількістю молоді), знаходиться всього в годині їзди від Лондона. Тут відбувається безліч цікавих подій, стартапів та інших цікавих заходів, стати учасником яких може практично будь-хто.

Ліверпуль

Ліверпуль
Ліверпуль

За останні роки Ліверпуль повністю переродився і став справжнім містом-мрією Великобританії для молодих людей. Це місце є батьківщиною легендарного гурту The Beatles. А у 2008 році місто було обрано культурною столицею Європи. Тут є безліч стильних магазинів, ресторанів та клубів, тому перебуваючи в Ліверпулі ви ніколи не відчуєте, що знаходитесь десь в англійській глибинці.

Едінбург

Едінбург
Едінбург

Столиця Шотландії становить величезну історичну цінність. Протягом року в Единбурзі проходить безліч різноманітних культурних заходів, в тому числі славнозвісний Единбурзький фестиваль. Найбільшими роботодавцями міста є Королівський Банк Шотландії, NHS Лотіан та Единбурзький університет.

Брістоль

Брістоль
Брістоль

Брістоль – це найбільше місто на південному заході Великобританії. Він є одним з найпопулярніших місць для гастролюючих музичних груп, театрів, виставок та інших культурних заходів. Тут справді величезний вибір кафе, барів, ресторанів та всіляких магазинів на будь-який смак і гаманець.

Белфаст

Белфаст
Белфаст

Столиця Північної Ірландії має вражаючу літературну, театральну та музичну історію. Віддалившись від центру Белфаста, ви виявите красиву сільську місцевість, але це зовсім не означає, що місто покинуте. Тут є все необхідне для молоді та людей у віці, у тому числі робочі місця та доступні ціни на оренду житла.

Бат

Бат
Бат

Бат можна назвати одним з найпопулярніших туристичних міст Англії, завдяки таким пам’яткам, як Королівські Ванни та будинок Джейн Остін. Тут є магазини всіх популярних світових брендів, а саме місто славиться своїми дивними продуктами здорового харчування, особливо сиром.

Читайте також: 10 помилок мандрівників-початківців

Шеффілд

Шеффілд
Шеффілд

Якщо ви у захваті від інді-музики, це місце створене цілком для вас. Хоча Шеффілд відігравав велику роль у 90-х, коли був головною Бріт-Поп сценою країни, він і до цього дня залишається лідером на музичному ринку Англії. Основними роботодавцями міста є BT, Virgin Media і HSBC.

Кардіфф

Кардіфф
Кардіфф

Кардіфф вважається найкращим місцем у Великобританії для життя. Валлійська столиця знаходиться поруч з сільською місцевістю, річкою та іншими великими містами, такими як Брістоль, наприклад. Це досить компактне місто, яке можна легко обійти пішки або об’їхати на велосипеді. До того ж тут досить помірні ціни, щоб знімати житло в самому центрі.

Лідс

Лідс
Лідс

Лідс – це ще одне північне місто, яке теж нещодавно пережило відродження. Воно менше, ніж Манчестер або Ліверпуль, але тут є все, що потрібно для працевлаштування, гідної самореалізації та веселого проведення часу.

Оцініть статтю