Як знайти свій стиль і стати власним стилістом?

Як знайти свій стиль і стати власним стилістом? Мода

Чому потрібно ставати власним стилістом, а не користуватися допомогою професіоналів? Все просто. Ви єдина, хто дійсно знає свої смаки, уподобання та звички. Якщо ви не встигаєте стежити за модними тенденціями і тому часто надягаєте один і той самий одяг – дотримуйтеся наших простих порад. Ми підкажемо, як знайти свій стиль!

Одягаємося зі смаком!

1. Наведіть лад у шафі

Генеральне прибирання в шафі займе деякий час, але в підсумку ви зможете легко знаходити потрібні речі, які будуть відповідати обраному стилю. Крім того, під час прибирання ви, найімовірніше, знайдете одяг, про який вже давно забули.

2. Упорядкуйте свій гардероб таким чином

 • Літній одяг.
 • Зимовий одяг.
 • Багатоцільовий одяг: накидки, кофти і т.і.
 • Аксесуари: шарфи, прикраси, ремені.
 • Взуття: спортивне, повсякденне, «на вихід».
 • Вечірнє вбрання: для побачень, вечірок та інших заходів без дітей.

3. Готуйте наряди заздалегідь

Якщо ви знаєте свій графік на тиждень вперед, можна легко планувати наряди на кожен день. Це дуже економить час. До того ж, якщо в графіку стався збій, і ви не скористалися приготовленим одягом, його можна надіти на наступному тижні. Якщо ж у вас немає чіткого розкладу, просто підготуйте заздалегідь кілька нарядів.

жінка приміряє сукню

Як знайти свій стиль?

 1. Поміркуйте, чим ви будете займатися на наступному тижні. Відводити дітей до школи? Їздити на роботу? Ходити до спортзалу? Проводити ділові зустрічі? У вашій шафі завжди повинен бути зручний одяг, призначений для кожного виду діяльності.
 2. Розгляньте модні тенденції, які вам подобаються. Наприклад, якщо ваш улюблений колір жовтий, підберіть пару нарядів з жовтими тонами, щоб вам самій подобався ваш зовнішній вигляд, і ви не відчували ніяких незручностей. Давайте дивитися правді в очі, коли жінка відчуває себе комфортно – вона більш впевнена в собі.
 3. Якщо ви в чомусь сумніваєтесь або хочете спробувати поєднати кілька елементів одягу, які, як вам здається, не дуже підходять один до одного – попросіть ваших близьких сфотографувати вас або зняти на камеру в новому образі. Фотографія або відео – це погляд з іншого боку, який допоможе знайти свій стиль. Не видаляйте зроблені фотографії або відео. Вони стануть у нагоді для швидкого і легкого натхнення, коли у вас буде мало часу на підбір гардеробу для чергового заходу.
 4. Не забувайте про аксесуари! Вони спеціально придумані, щоб підкреслювати вашу індивідуальність.
 5. Залиште місце в шафі для створених нарядів і повісьте їх на окремі плічки разом з аксесуарами. У цьому випадку вам не доведеться знову щось шукати і згадувати, які речі добре поєднувалися одна з одною.
Оцініть статтю