Як схуднути на 12 кілограмів за 2 тижні. Дієта для лінивих

Дієта для лінивих Схуднення

Чи є на світі жінка, яка б не хотіла нічого в собі змінити? Скоріш за все, що нема, адже всі ми не ідеальні й в кожної є свої слабкі та сильні сторони. Є один побічний ефект, який стоїть на дорозі до жіночої досконалості й називається він – зайва вага. Саме зайва вага, яка накопичується на стегнах, сідницях та інших частинах тіла, є найбільшою проблемою для молодих дівчат та жінок і якої так не просто позбутися, особливо коли нема ні часу, ні сил, ні сили волі.

Але не варто засмучуватись тому, що не все так безнадійно і скинути зайві 2, 3, 5 чи 15 кілограмів можливо навіть найлінивішій дівчині. І можливо це за допомогою ультра простої дієти для схуднення, яка так і називається – дієта для лінивих.

Основною перевагою дієти для лінивих є те, що не потрібно рахувати калорії, їсти лише зазначені продукти чи лише в зазначений час, та й взагалі контролювати своє харчування, що досить таки б’є по емоційному стані, і є основною причиною зривів та переїдань.

Суть дієти для лінивих полягає в тому, що потрібно пити просту очищену воду.

В якій кількості й коли пити воду, щоб схуднути, а також причини ефективності дієти для лінивих назвемо нижче.

Дієта для лінивих на прикладі одного дня

Щоб дієта для схуднення була ефективна і приносила результати потрібно пити воду в суворо зазначений час, а саме: за 20 хвилин до приймання їжі потрібно випити 2 склянки води. Не більше і не менше, а саме 2, можна з невеличкою перервою в 5-10 хв. Під час їжі й 2 години після їди нічого більше пити не можна.

Щоб вам було більш зрозуміло, дотримуйтеся наступного раціону. За 20 хвилин до сніданку випийте 2 стакани води, після чого снідаєте чим забажаєте, але не пийте під час сніданку і 2 години після сніданку. Перед тим, як сідати обідати так само випийте 2 склянки води за 20 хвилин до їди, і 2 години після їди знов таки не можна нічого пити. Перед вечерею повторюємо все аналогічно.

Якщо під час приймання їжі вам закортіло чаю чи кави, можете сміло пити, але без тістечок чи плюшок, бо це також буде вважатися приймання їжі, а значить принцип дієти для лінивих порушиться.

Великим плюсом у цій дієті для схуднення є те, що упродовж дня можна їсти абсолютно все, не обмежуючи себе в харчуванні, що не може не тішити. Цікавий метод схуднення, чи не так?

Як дієта для лінивих діє на організм та результати по закінченню дієти

Дана дієта для схуднення дозволяє за короткий, а саме за 2 тижні, скинути зайві 8-12 кілограм. А тепер коротко про те, як вона діє на організм.

Дієта для лінивих вирішує відразу три проблеми.

  • Перша – це голод. Вода, яку ми випиваємо до їди приносить нам відчуття ситості, а це означає, що під час приймання їжі ми набагато менше з’їмо.
  • Друга – повільний обмін речовий. Дієтологами було доведено, що вода, яку ми п’ємо за 20 хвилин до їди, підвищує швидкість метаболізму, а це означає, що жири не будуть мати змоги затримуватися в організмі та в результаті не будуть відкладатися на боках і стегнах.
  • Третя причина – це калорійні напої, які є присутніми в нашому раціоні. Кожного дня ми п’ємо каву, чай чи інші смачнючі напої в яких так чи інакше присутній цукор. Випиті за день кілька склянок простої води допоможуть позбавитися звички вживати щось інше окрім простої води, а значить надходження калорій різко зменшиться.

Отже, з вищеописаного ми бачимо, що дієта для лінивих дозволяє схуднути на 8-12 кілограм за 2 тижні, або ж схуднути за тиждень на 4-6 кг, не міняючи при цьому свої вподобання в режимі харчування та різноманітності продуктах, що дуже підходить для дівчат, які не терплять обмежень в їжі й в розпорядку дня.

Оцініть статтю