Як розпочати свій бізнес: 4 міфи про приватне підприємництво

4 міфи про приватне підприємництво Це цікаво

Сьогодні підприємництво є популярним, як ніколи. Всюди з’являється безліч нових проектів, оригінальних товарів і цікавих послуг. Дивлячись на все це, багато хто думає про те, як розпочати свій бізнес, та ще й працювати вдома? Особливо це питання хвилює жінок, адже багато з них в душі пестять рожеву мрію про домашню комерцію.

Найпопулярніші омани бізнесменів-початківців

Якщо ви дійсно хочете перейти на домашній режим роботи, то повинні заздалегідь дізнатися про всі підводні камені, які є невидимими для непосвячених. Ось 4 популярних міфи, що закручують голови наївним майбутнім підприємцям.

1. Будь-яка людина може розпочати свій бізнес

У той час, як будь-яка людина може стати успішним підприємцем, далеко не кожному це вдається. Це не так просто, як здається. Тому, перш ніж стрибати у вир з головою, переконайтеся, що ви дійсно усвідомлюєте всю серйозність майбутніх планів. Адже побудова своєї справи з нуля – це повільний і досить виснажливий процес. Ви ніколи не станете мільйонером за одну ніч. Справжня правда така – в більшості випадків приватне підприємництво схоже на випробування вогнем. Багато людей здаються і кидають розпочате ще на початку шляху, задовго до того, як побачать свій перший заробіток.

2. Почати свою справу можна без особливих внесків

Так, це може бути правдою, але тільки в тому випадку, якщо ви самостійно почнете надавати якісь послуги. З іншого боку, якщо ви збираєтесь щось виробляти і продавати, то гроші будуть потрібні на сировину і матеріали, а в деяких випадках ще й на спеціальне обладнання. Як не крути, вам все одно доведеться вкладати кошти в розвиток власного проекту. Для того, щоб швидше досягти поставленої мети і залучити потенційних покупців, потрібно буде як мінімум витратитися на рекламу, візитні картки та створення свого сайту.

власниця квіткового магазину

3. Якщо я побудую бізнес в інтернеті, то зможу заробляти цілодобово

І правда, зможете… але швидше теоретично. Тому що для досягнення такої вершини знадобляться роки напруженої праці. Крім того, вам знадобиться чудова репутація серед користувачів Інтернету та пошукових систем (дуже хороший трафік) і такий продукт або послуга, які зможуть самі себе продавати.

4. Нарешті я кину роботу

А це взагалі найбільш безглузда омана. Ніколи не сподівайтеся, що власна справа з першого ж дня зможе оплачувати всі ваші рахунки. Ні в якому разі не кидайте роботу. Якщо ви помилитесь на шляху становлення свого проекту, і він потерпить крах, то нехай і невеликий, але стабільний заробіток не дасть вам впасти в глибоку яму банкрутства. Запам’ятайте, більшість розумних людей, які розпочинають свій бізнес, як і раніше працюють “на вуйка” з метою своєї ж фінансової безпеки.

Але якщо у вас є тверда мета стати успішним бізнесменом або бізнес-леді і працювати тільки на себе, то жоден з перерахованих вище пунктів не повинен вас налякати. Тим не менш, вам обов’язково знадобиться чіткий план дій і здатність тверезо оцінювати свої перспективи.

Оцініть статтю