Як бажання все встигати заважає бути щасливою?

Як бажання все встигати заважає бути щасливою? Це цікаво

Мало хто може визнати, що бажання все встигати є небезпечним для здоров’я і стосунків. Часто здається, що виконуючи кілька справ відразу, ми стаємо більш ефективними. Але це небезпечна помилка. Таким чином, ми тільки ризикуємо своїм щастям.

Можливі неприємні наслідки вашої багатозадачності

Розсіяна увага

Бажання все встигати заважає нам навчатися і думати. Чим більше завдань ми намагаємося виконати, тим менше зосереджуємося, і відповідно, менше дізнаємося і запам’ятовуємо. Через постійне відволікання на різні справи ми навіть не отримуємо бажаного результату від спортивних тренувань. І цей список можна продовжити… Наприклад, набір текстового повідомлення під час водіння може привести до серйозної аварії.

Зіпсовані відносини в колективі і сімейна криза

Багатозадачність не залишає часу на нормальне спілкування з іншими людьми. Але ж спілкування – це основа бізнесу та особистих відносин. Чи траплялося вам під час розмови відповідати на дзвінки, писати електронного листа, слухати музику, дивитися телевізор, набирати текстове повідомлення або просто думати про щось інше? Бажання все встигнути і вміння слухати ніколи не уживуться один з одним, тому через свої справи ми не сприймаємо чужу інформацію. Чоловік, діти та друзі замість вашої постійної метушні хочуть абсолютної уваги під час розмови, їх ображає ділова відстороненість, яку ви демонструєте. Багатозадачність може призвести до ізоляції на роботі і кризи в сімейних стосунках.

як все встигнути на роботі

Якщо ви не приділяєте належної уваги співрозмовникам, вони починають думати, що предмет розмови, та й вони самі, вам не цікаві і не важливі. Оточуючі можуть сприйняти таку поведінку як грубість, відсутність виховання та поваги. В результаті, ваші відносини в колективі і сім’ї можуть зіпсуватися.

Як уникнути помилок?

Під час розмови зосередьтеся виключно на людях, з якими спілкуєтесь. Таким чином ви продемонструєте, що можете бути уважною, зацікавленою та турботливою співбесідницею, а сама людина і його думки вам небайдужі. Якщо ж у вас дійсно немає часу на спілкування, просто перенесіть розмову, але не забудьте про неї.

Крім того, щоб отримати максимальну віддачу від кожного виду діяльності, намагайтеся уникати багатозадачності не тільки в спілкуванні, але і в інших життєвих сферах. І запам’ятайте, всіх справ не переробити! Чим гармонійніше будуть складатися ваші відносини на роботі і вдома, тим щасливіше ви будете себе почувати.

Оцініть статтю