Усвідомлені сни

Усвідомлені сни Це цікаво

Сон — одна з багатьох таємниць людського мозку, принадна своєю неосяжністю. Скільки різних емоцій дарує нам сон? Летіти, немов птах, ходити через стіни, дихати під водою, все це можливо, потрібно лише навчитися бачити усвідомлені сни.

Що таке усвідомлений сон?

Це особливий стан людського сну, коли він ясно розуміє, що спить. У цьому стані не спить підкірка головного мозку або, інакше кажучи, підсвідомість. Здатність бачити сновидіння з’являється тоді, коли налагоджується безпосередній контакт з підсвідомістю. Це відбувається автоматично в момент засинання, але може стати контрольованою при певних практичних навиках. У цьому стані відкриваються неймовірні можливості для глибокого самопізнання.

Як усвідомити себе у сні?

Навчитися може кожен, але для цього необхідна щоденна практика, в термін від 10 днів і більше. Потрібно переконати самого себе в здатності бачити усвідомлені сни і тоді це стане можливим. Робиться це кількома різними способами, за допомогою гіпнозу, аутотренінгу (самогіпноз) або застосування психотропних препаратів. Останній спосіб вкрай не рекомендований, так як використання наркотиків притупляє розум, і усвідомлені сни прийдуть, але ясно усвідомити себе сплячим, навряд чи вийде.

Я вже сплю?

У сні не існує часу і болі, а простір повністю або частково спотворений. Так само сни рідко бувають кольоровими, частіше вони чорно-білі. Усвідомлення кольорових снів і можливість маніпулювати тим, що відбувається досягаються при поглибленій практиці. Якщо вдивлятися в предмети, можна помітити що вони міняють свою форму, а обличчя знайомих це особи непізнаних природою істот. Уявивши собі пункт призначення, зусиллям волі відразу потрапляєш туди, не помічаючи дороги. Для мозку не існує реальності і сну, наприклад, якщо вас хтось переслідує, то ви будете боятися, як якби вас переслідували наяву.

Основна практика сновидіння

Потрапити в стан усвідомленого сновидіння досить просто, можна слухати пред сном аудіозаписи або читати відповідну літературу. Основне завдання увірувати в те, що вночі прийде усвідомлення себе у сні. У стані напівсну безліч разів промовляти про себе, до тих пір, доки не заснете, «я усвідомлюю себе у сні». Так, все дійсно так просто. Приємних вам сновидінь.

Оцініть статтю