Цікаві факти про мед

Цікаві факти про мед Це цікаво

Багато хто вважає, що кращий спосіб позбутися від похмілля — випити розсолу. Насправді, мед вам допоможе набагато швидше, тому що в ньому міститься фруктоза, яка виводить алкоголь.

Мед — це найперше ліки від застуди! Смачно, корисно і ефективно!

Мед — це натуральний афродизіак, який збільшує продуктивність сперматозоїдів. Саме тому може допомогти парам завести дітей.

Мед — це калорійний продукт, але при цьому, його рекомендують вживати після тренувань. Справа в тому, то він здатний швидше відновлювати м’язовий баланс. Якщо ви стежите за своїм харчуванням і фігурою, ви сміливо можете замінити цукор медом.

Якщо ви щоранку починаєте зі склянки води з медом, у вас не буде проблем з травленням. Такий напій заводить організм і допомагає налаштуватися на новий день. До того ж, мед з водою може замінити каву.

Якщо ваша робота пов’язана з розумовою працею, вам просто необхідний мед! Справа в тому, що він підживлює мозок, ви менше втомлюєтеся, і у вас з’являється більше цікавих ідей. Протягом робочого дня можна пити чай з медом. Смачно і корисно для продуктивної роботи.

Бджолярі впевнені, що укусами бджіл можна вилікувати багато хвороб, але не рекомендуємо проводити експерименти самостійно!

Мед — це найкращі ліки для довголіття, звичайно, в поєднанні зі здоровим способом життя.

Не дивуйтеся, цей продукт насправді не псується і з роками не втрачає своїх корисних властивостей. Навіть через 5 і більше років він буде смачним!

Оцініть статтю