Топ-10 фільмів для жінок, які варто подивитися на самоті

Топ-10 фільмів для жінок, які варто подивитися на самоті Це цікаво

Не те щоб ми наполягали, але якщо ви збираєтеся подивитися фільм на самоті, ми допоможемо вам зробити нелегкий вибір.

«Спогади про майбутнє»

У головних ролях: Алісія Вікандер, Кіт Харінгтон

Ніхто не поверне їм безтурботну молодість. Війна вкрала їхню молодість.

Вони були молоді, вони любили та мріяли. Вони були нерозлучні, три «мушкетери» та Віра. Але до їхньої долі увірвалася війна. Хлопці пішли на фронт, натхненні думкою, що їхньому поколінню випав шанс поборотися за мир. Вона пішла в добровольці, щоб бути ближче до коханого.

Спогади про майбутнє

«Мила Френсіс»

У головних ролях: Грета Гервіг, Мікі Самнер, Майкл Еспер

Френсіс Холедей мріє підкорити Париж. Зараз вона з найкращою подругою Софі винаймає квартирку в одному з районів Нью-Йорка, і планує велике майбутнє. Але їхні шляхи розходяться. Софі підвернулася можливість підняти якість життя на гідний рівень, а Френсіс нічого не залишається, як нишпорити по мегаполісу у пошуках себе. Але дівчина робить це з властивою їй легкістю та оптимізмом.

Мила Френсіс

«Кімната»

У головних ролях: Брі Ларсон, Джейкоб Трембле, Шон Бріджерс

Джой Ньюсом була викрадена маніяком. 7 років їй довелося жити в ув’язненні. За цей час вона народила від викрадача сина на ім’я Джек, для якого маленька кімната, в якій вони жили, була цілим Всесвітом. Про інший світ він і не знав. Джой усвідомлює, як багато для неї означає свобода, і одного разу спробує втекти з сином. План успішний, але яким буде їхнє життя після порятунку?

Кімната

«Дика»

У головних ролях: Різ Візерспун

Мати Шеріл померла, а шлюб виявився невдалим. І тепер дівчина намагається заглушити душевний біль у алкоголі, наркотиках, випадкових зв’язках. Щоб залікувати рани, вона вирішується на подорож на самоті. Але не рюкзак виявляється найважчим у дорозі, а її спогади. Чи знайде вона у дорозі себе справжню?

Дика

«Спокута»

У головних ролях: Джеймс МакЕвой, Кіра Найтлі

Розлучені зрадою. Розділені війною. Пов’язані любов’ю.

1935 рік. Маючи чудову уяву, Брайоні пише п’єси. Вона знає, що її сестра Сесілія закохана в сина прислуги, Роббі. Але коли її кузина Лола стає жертвою сексуального нападу, вона впевнено вказує на Роббі як на ґвалтівника, домальовуючи в голові картину злочину. Хлопця забирають до в’язниці, а після початку Другої світової війни – на фронт. Але Сесілія відмовляється вірити в те, що трапилося.

Спокута

“Мати та дитина”

У головних ролях: Аннетт Бенінг, Наомі Воттс

Три жінки. Три долі. Три глибокі душевні рани. Кожна з героїнь фільму має прийняти важке рішення, за якими потягнуться величезні зміни.

Мама Ізабель відмовилася від неї, як тільки вона народилася. Їй тоді було 14 років. Зараз Ізабель – успішний адвокат, за рішучістю якої ховається страх глибоких почуттів. 50-річна Карен віддала свою доньку на удочеріння. Жінка не знає, де вона, ким стала, але постійно згадує її. Люсі зі своїм коханим 4 роки намагалися зачати дитину, але нічого не виходило. Тепер вони готові взяти дитину із притулку.

Мати та дитина

“Агора”

У головних ролях: Рейчел Вайс, Макс Мінгелла, Оскар Айзек

Де є віра, немає сумніву.

На заході цивілізації одна легендарна жінка, яка випередила свою епоху, виступила за об’єднання людей. Маючи великий запас астрономічних, математичних і філософських знань, Гіпатія стала тією, до якої зверталися по допомогу великі громадські діячі. Але у світі протистояння між прихильниками античної віри та християнами ніхто не може бути впевненим у завтрашньому дні.

Агора

«Скандальний щоденник»

У головних ролях: Джуді Денч, Кейт Бланшетт, Білл Найі

Таємниця однієї – влада для іншої. Страх однієї – зброя для іншої. Життя однієї – в руках у іншої.

Шеба Харт – нова вчителька з мистецтва у загальноосвітній школі Лондона. Вона живе у вихованій сім’ї, але порок може оселитися навіть у такому місці. Жінка заводить роман із п’ятнадцятирічним хлопцем, і це не залишається поза увагою її колеги Барбари Коветт.

Скандальний щоденник

«Помста від кутюр»

У головних ролях: Ліам Хемсворт, Кейт Уінслет

Міртл Даннедж вигнали з дому з ганьбою, звинувативши у вбивстві хлопчика. Дівчина втекла в Лондон, Мілан, а потім Париж, щоб стати тією, ким вона має бути. Тепер вона повернулася, щоб згадати і розібратися з тим, що сталося багато років тому.

Помста від кутюр

«Всесвіт Стівена Хокінга»

У головних ролях: Едді Редмейн, Фелісіті Джонс

Надія це все. Життя – це все.

Серед великих розумів людства Стівен Хокінг зробив відкриття, що змінило все. Приємно спостерігати, як цей чоловік руйнує всі межі як вчений та як людина. Фільм розповідає не так про наукові досягнення Стівена, як про взаємини з дружиною, яка стала йому сильною опорою на шляху боротьби з хворобою, на шляху до успіху та визнання.

Всесвіт Стівена Хокінга

Оцініть статтю