Плюси і мінуси розвантажувальних днів

Плюси і мінуси розвантажувальних днів Схуднення

Більшість, хто коли-небудь сидів на виснажливих дієтах, думають, що розвантажувальні дні означають, що ти весь день нічого не споживаєш, а тільки сумуєш і шкодиш організму, але це не так. Розвантажувальні дні більш легко переносяться організмом, ніж строгі тривалі дієти.

При грамотному підході ви налаштуєте організм на поступове зниження ваги. Пам’ятайте, що швидка втрата кілограмів тягне за собою жовтий колір обличчя, погане самопочуття, а також повернення втрачених сантиметрів.

Плюси:

 1. Не потрібно витрачатися, можна використовувати продукти, які є в будинку. Це може бути гречка, кефір, яблука, різні овочі, каші і т.п.
 2. Ви позбудетеся від зайвої води в організмі.
 3. Овочі в розвантажувальні дні допоможуть наситити організм потрібними мікроелементами і вітамінами, а також зміцнять стінки шлунка.
 4. Відпочинок травної системи, очищення кишечника, поліпшення кольору обличчя і шкіри.
 5. Легкість протягом усього періоду, так як ваш шлунок не заповнений їжею і може нормально функціонувати.
 6. Ну і найголовніше, ви скинете пару кілограм!

Головне, з розумом поставитися до цього, а по завершенню розвантажувальних днів не їсти все підряд, а переглянути свій раціон харчування і додати спорт. Це найнадійніший шлях до благополучного схудненню.

Мінуси:

На жаль, їх більше, ніж плюсів.

 1. Погана переносимість. Саме в цей день, коли ви вирішили влаштувати розвантажувальний день, вас обов’язково покличуть в гості, кафе, кіно, та куди завгодно, де буде повно їжі і буде складно впоратися з собою!
 2. Втома, сонливість, які заважають зосередитися на роботі.
 3. Перед розвантажувальним днем ​​не варто наїдатися з вечора.
 4. Порушення сну.
 5. Постійні думки про їжу і про те, що може вам ні до чого ці розвантажувальні дні?
 6. Для ефективного схуднення одного розвантажувального дня буде недостатньо.
 7. Незбалансований прийом лише одного продукту може призвести до недостатнього надходження мінералів і вітамінів в організм, що вплине на самопочуття.

Ви самі можете вибирати продукти для розвантажувального дня! Не обов’язково спиратися на традиційні шаблони, можна придумати свій розвантажувальний день, а також продукти для нього.

Оцініть статтю