Невже чоловіки брешуть частіше за жінок?

чому чоловіки брешуть Це цікаво

Це дійсно так! Згідно останнього дослідження BMW Financial Services, чоловіки брешуть частіше. Різними організаціями вже була запроваджена величезна кількість подібних гендерних експериментів, але оновлені дані показали, що середньостатистичний чоловік бреше в середньому 3 рази на день.

Знову ж таки, було встановлено, що жінка – це ангел во плоті … Жарт! Дами як і раніше багато обманюють – кожен день не менше 2-х разів. Отже, про що ж брешуть хлопці і як обманює прекрасна стать?

Брехня чоловіча та жіноча. Чому саме чоловіки брешуть частіше?

У BMW Financial Services стверджують, що чоловіки брешуть приблизно 1090 разів на рік, а жінки 730 разів за той же період. Дівчата були частіше спіймані на брехні про покупки, а хлопці більше брехали про продажі. І ті й інші у своїх розповідях перебріхували ціну.

Крім того, дані дослідження свідчать про те, що дами частіше обманюють про добре самопочуття, а також вдаються до обману, щоб уникнути неприємної розмови по телефону. 40% краль приховують правду про свої грошові витрати, у той час як чоловіча цифра подібної брехні не перевищує 25%.

Хлопці частіше брешуть про відсутність телефонного зв’язку, про вживання алкоголю, кажуть, що вони вже в дорозі, хоча ще не починали навіть збиратися. У звіті також зазначено, що брехня обох статей є банальною спробою полегшити своє життя.

Дослідження чоловічого та жіночого обману проводяться постійно, і дані в звітах експертів часто змінюються. Невже хлопці завжди брешуть частіше, ніж дівчата? Навряд чи на це питання буде дано однозначну відповідь, адже всі ми обманюємо. Набагато цікавіше зовсім інше… Хто вишуканіше і правдоподібніше бреше, чоловіки чи жінки?

Оцініть статтю