Книги з «чоловічим характером» для цілеспрямованих жінок

Книги з «чоловічим характером» для цілеспрямованих жінок Це цікаво

Найпрекрасніші речі у світі створені не лише жінками та для жінок. Чоловіки також доклали свою руку до глобального вдосконалення світу. Вони успішні політики, підприємці, бізнес-коучи. Їхні ідеї та стратегії досягнення успіху безпрограшні та унікальні. Холодний розум, непохитність, рішучість — чоловічому самовладанню та вмінню знайти вихід із критичних ситуацій варто повчитися і нам, жінкам.

Ми підготували добірку книг із яскраво вираженим чоловічим характером, у яких варто черпати натхнення цілеспрямованим жінкам.

Стівен Кові «7 звичок надзвичайно ефективних людей»

“Ми самі визначаємо те, як на нас впливають події”

Все, що люди роблять щодня — прокидаються вранці, йдуть на роботу, вивчають іноземні мови, вступають у здорову конкуренцію з колегами — спрямоване на успіх. На жаль, не існує універсального рецепту, який у 3 або 4 етапи дозволить досягти вершини кар’єрних сходів. На щастя, є інший перевірений спосіб — відомий набір якостей, які повинна мати кожна високоефективна особистість. Стівен Кові озвучує ці риси, розповідаючи, як їх розвивати. Автор переконаний, що вірність усім 7 принципам – єдина міцна основа для становлення успіху та гармонійної самореалізації.

Приємний бонус — книга Кові не обмежується лише кар’єрною сферою, а охоплює всі життєві амплуа.

Брайан Трейсі «Вийди із зони комфорту. Зміни своє життя»

«Рухайтесь вперед, не виправдовуючись і не оглядаючись на минуле. Сконцентруйте думки та сили на тому, що попереду та що ви можете зробити зараз для покращення життя. Решта додасться»

Що таке “зона комфорту” і де вона знаходиться? Ні, щоб знайти її кордони, не потрібно їхати за тридев’ять земель — зона комфорту зведена у вашій свідомості. Парадоксально, але люди так бояться її покинути, що не беруть до уваги факту: за межами згубної огорожі лежить найкраще життя. Лякає невідомість, страх залишитися одному, сором, критика оточуючих.

Браян Трейсі пропонує 21 метод, який дозволить зруйнувати штучно зведену стіну комфорту та підвищити особисту ефективність. Звичний спосіб життя потрібно змінювати, жорстко і кардинально, якщо не хочете згаснути під гнітом прісної буденності. Легко не буде, але цікаво.

Ігор Манн «Номер 1. Як стати найкращим у тому, що робиш»

«Бажання + мета + наполеглива робота + чудові результати – і у вас все має вийти. Починаємо!»

Запитайте людину: «Ким ти будеш через 5 років?» і він відповість: «Номером 1». Зустріньте цю людину через 5 років і подивіться на результат – більшість обіцяючих не досягають своєї мети в обумовлений термін, більш того, величезна частина людей навіть нічого не робить, щоб стати цим першим номером.

Ігор Манн розробив унікальну покрокову стратегію, яка адаптується до будь-якого читача. Мудрі настанови, корисні вправи, чіткий алгоритм — у цій книзі є все, щоб поповнити число щасливчиків.

Наполеон Хілл «Думай і багатій»

«Чим довше Ви йдете до успіху, тим він стає ближчим. Занадто багато хто кидає справу за крок до перемоги. Запам’ятайте: цей крок зроблять інші»

Перше видання книги датовано 1973 роком. Назва може ввести в оману — автор розповідає не лише про те, як заробляти гроші та стати непристойно заможною людиною. Філософія, прописана Хіллом, охоплює усі сфери життя.

В основі книги – особистий досвід та спостереження автора. Більше 20 років письменник проводив дослідження, спілкуючись із успішними людьми та вивчаючи їх історії, особисті якості. Результат багаторічної праці — 16 оригінальних законів успіху, які справді працюють.

Лес Х’юїтт, Джек Кенфілд та Марк Віктор Хансен «Безцільне життя»

«Шлях до успіху – це не приємна прогулянка. Щоб чогось досягти, потрібно бути цілеспрямованим, дисциплінованим, енергійним щодня»

Неймовірно складно бути сучасною жінкою, залишаючись доброю дружиною, розуміючою матір’ю та кваліфікованим працівником. Одна з головних проблем, яка намагається зіпсувати життя, — відсутність балансу між особистим життям та роботою. Ми звикли чимось жертвувати, обираючи щось одне, але чи це правильна стратегія?

Автори цього видання впевнені, що вирішити усі проблеми одним махом допоможе організація свого часу. Вони розкажуть, як це зробити розумно, гармонізуючи всі складові щасливого життя.

Радислав Гандапас “Харизма лідера”

“Харизма – це не доля, вона не зумовлена ​​заздалегідь”

Харизматичні люди приречені на успіх. Здається, небеса заздалегідь подбали про їхню долю, наділивши неймовірною здатністю розташовувати до себе людей. Радислав Гандапас вважає, що харизма — це далеко не дар богів, а якість характеру, яку можна розвивати протягом усього життя.

У своїй книзі він виклав результати проведеного ним дослідження, довівши, що харизма біса необхідна сучасному лідеру. Порожні моралі — те, чого на сторінках посібника немає. Тільки ефективні поради та методи для розвитку унікальної навички спілкування з оточуючими. Вперед на пошуки шарму!

Річард Бренсон «До біса все! Бери й роби!»

«Урок, який я виніс і якому слідую все життя, полягав у тому, що треба намагатися, і намагатися, і знову намагатися – але ніколи не здаватися»

Хто сказав, що брати від життя все соромно? Річард Бренсон вважає, що кожна людина має повне право насолоджуватися сповна всіма благами життя. До біса заборони та думка оточуючих! До біса роботу, яка не приносить задоволення та достатку! Чи подобається щось? Просто бери й роби!

Ця книга — життєстверджуючий маніфест. Автор бореться за свободу та ризик. Цьому він навчить вас. Коли стіна заборон впаде і ви навчитеся жити на втіху, успіх і багатство самі припливуть до рук. Ця книга вселяє оптимізм та неймовірний заряд бадьорості. Наважуйтеся!

Ден Вальдшмідт «Будь найкращою версією себе. Як звичайні люди стають визначними»

«Не дозволяйте чужій думці ставити вам рамки. Воно не має для вас жодного значення. Жодного. Не ці люди ухвалюють рішення, а ви»

Дену Вальдшмідту було лише 25 років, коли він зібрався померти. Життя успішного та шанованого на той час чоловіка дало тріщину. Невдачі добивали по всіх напрямках. Вже відчувши смак олії на язику і дуло пістолета, притиснуте до неба, Ден зібрався вистрілити.

Ця книга — результат довгої та кропіткої роботи людини, яка втомилася від життя, але в останній момент ожила і усвідомила свою цінність. Ден Вальдшмідт знає, як досягти успіху. Двічі відрахований з університету, в 25 він уже очолював компанію Waldschmidt Partners International. У цьому посібнику немає безглуздих порад. Це збірка історій людей, які досягли успіху і зуміли подолати всі невдачі. Це справжній мотиваційний стусан назустріч змінам!

Тал Бен-Шахар “Парадокс перфекціоніста”

«Якщо ми не маємо іншої мрії, крім мрії про ідеальне життя, ми приречені на розчарування, оскільки такі мрії просто не можуть здійснитися в реальному світі»

Перфекціонізм заважає жити щасливо. Серйозно, люди, які прагнуть все і завжди робити ідеально, прирікають себе на розчарування. Як можна все ідеалізувати у хаосі недосконалостей?

Тал Бен-Шахар вважає, що набагато важливіше жити щасливо, аніж жити досконало. Автор прагне довести одну важливу істину — перфекціонізм корисний, якщо не вдаватися до крайнощів. Його книга навчить дотримуватися цієї тонкої межі — успіх і щастя можуть йти пліч-о-пліч.

Дейл Карнегі «Як завойовувати друзів та впливати на людей»

«Вираз, який ви носите на своєму обличчі, куди важливіший за одяг, який ви одягаєте на себе»

Перше видання книги датовано 1936 р. На сьогодні книжка перекладена 30 мовами і витримала понад 100 редакцій. Задумане як посібник для ділового життя керівництво від Дейла Карнегі дозволяє вирішувати не лише конфлікти у стінах офісу, а й поза його межами.

У книзі описаний шлях досягнення консенсусу з некерованими і непохитними людьми. Цей посібник розповідає, як знайти мову з будь-якою людиною, змусивши її прийняти вигідну для вас позицію, як ненав’язливо змінити людину, як розташовувати до себе людей і зробити сімейне життя щасливішим. Змусити людей робити те, що вигідно вам, просто — якби «Енциклопедія Зла» існувала, вона мала б обкладинку цієї книги.

Оцініть статтю