Книга друкована та електронна: за і проти

Книга друкована та електронна: за і проти Це цікаво

Як на мене, зручніші друковані книги. Але я можу назвати переваги й електронних. У чому їх плюс?

Насамперед вони набагато дешевші. Будемо чесні у сучасному світі паперові книги дуже-дуже дорого нам обходяться. Нещодавно я хотіла замовити собі одну дуже класну і доволі об’ємну трилогію. І коли я порахувала, скільки маю сплатити за ці книги, вийшла майже тисяча гривень. Я була справді розчарована, бо для мене це занадто. Забагато грошей ми витрачаємо на паперові книги, тому перевага електронних у тому, що вони будуть дешевшими. Іноді безкоштовними.

Далі, плюс електронних книг полягатиме, особисто для мене, в тому, що якщо тобі видання не подобається, його не потрібно нікому дарувати чи продавати. Я вважаю, що більшість із вас розуміє про що я кажу. Ось є книжка, ти починаєш її читати, розумієш, що вона тобі зовсім не подобається, хочеш її продати, бо усвідомлюєш, що можеш купити дійсно класну історію. У мене такого немає, тому що я читаю книги до кінця, намагаюсь принаймні це зробити. І я взагалі не хочу продавати книги. Раніше в мене був такий задум. Я хотіла все продати, але продала лише три дитячі книги та на цьому зупинилась, більше не продаю. Неподалік мене є маленька старенька бібліотека, яка потребує нових книжок, тому я вирішила зробити добру справу та безкоштовно віддати свої книжки туди.

Книги для мене важливі, і якщо я захочу знов прочитати видання, яке віддала в бібліотеку – це буде легше зробити, ніж просити у тієї людини, якій продала.

Але є люди, які дійсно продають книги, і я можу їх зрозуміти. Може і я в майбутньому цим ділом займуся, не заперечую цього. Але наразі, для мене перевага електронних книг у тому, що якщо тобі книга не подобається ти можеш у будь-який момент закинути її й не читати далі.

А тепер поговоримо про переваги друкованих книг, яких виявилося більше.

Перша перевага – найголовніша, стовідсоткова річ, через яку я не читаю електронних книг – це зір. Адже, на мою думку, від читання електронних книг у великій кількості він може псуватися.

Наступний пункт — перевага, це тактильні відчуття. Це відчуття самої книги у себе в руках, її аромат, сторінки. Я просто люблю, коли книги стоять у мене на полиці та в будь-який момент я можу прийти до них, й просто взяти погортати, почитати якусь улюблену цитату і т.д..

Для мене це дуже важливо, мати у себе книгу в руках. Я читала і читаю книги в електронному варіанті, але зір мене підводить, тому вже не так часто приділяю цьому увагу. Я купую друковані книги, для мене це набагато практичніше. Мені більше так подобається. Тому я за паперові
книги та рекомендую вам саме їх.

Автор: Маша О.

Оцініть статтю